Днес станах татко. :) :) :)

От: Днес станах татко. :) :) :)

Честито и от мен с голямо закъснение, много радост и щастие с новото човече у дома :)
 
От: Днес станах татко. :) :) :)

A, Банко, що ги криете тези теми? И аз сега виждам.:D Жив и здрав да е малкия мъж, да стане умен като баща си, да ви кара да се гордеете и да сте много щастливи.:beer:
Само да ти кажа, че с 2 деца е още по весело:wink: Така съм чувал 8)
 
От: Днес станах татко. :) :) :)

Жив и здрав да е юнакът! Честито! Много да ви слуша и много да ви радва! И вие да го слушате, разбира се :D И най-вече - не го оставяйте самичък - братче или сестриче, задължително!! :))
 
От: Днес станах татко. :) :) :)

Честито, колега! Моят ще стане на 2 годинки след няколко дена! Да ти е здравичък, усмихнат и да има безгрижно детство!
 
Re: От: Днес станах татко. :) :) :)

Честито, колега! Моят ще стане на 2 годинки след няколко дена! Да ти е здравичък, усмихнат и да има безгрижно детство!

Мерси, мерси. Да ти е живо и здраво детенцето и на теб колега. Много да ви радва и да го изпразнувате подобаващо. :)
 
Re: От: Днес станах татко. :) :) :)

Да Ви е жив и здрав и много да ви радва. Ние вече сме на 4 месеца. :)

Ей, супер. Да ви е живо и здраво. Минаха ли коликите? :) Доколкото знам зъбките били по-тегави. :) Човек с опит ми го сподели. ;)
 
От: Днес станах татко. :) :) :)

ЧЕСТИТО и от мен!!!
 
От: Re: От: Днес станах татко. :) :) :)

Ей, супер. Да ви е живо и здраво. Минаха ли коликите? :) Доколкото знам зъбките били по-тегави. :) Човек с опит ми го сподели. ;)

Ще започваме зъбки скоро ми се струва. Много ни текат лигите и хапем. Минахме коликите но ползвахме и капки за облекчение. :) Каквото трябва ще помагаме с информация.
 
Re: От: Re: От: Днес станах татко. :) :) :)

Ще започваме зъбки скоро ми се струва. Много ни текат лигите и хапем. Минахме коликите но ползвахме и капки за облекчение. :) Каквото трябва ще помагаме с информация.

Да, и ние сме с кампи. ;) Иначе можеше да е мъка голяма. Да, и аз съм забелязал, че голямо лигавене и дъвчене е преди зъбките. Хахха, ще се превърнем в бг мама. :)
 
От: Re: От: Re: От: Днес станах татко. :) :) :)

Да, и ние сме с кампи. ;) Иначе можеше да е мъка голяма. Да, и аз съм забелязал, че голямо лигавене и дъвчене е преди зъбките. Хахха, ще се превърнем в бг мама. :)

Няма майтап. Само не продавайте форума :) .... и в тази връзка помните ли Продавалника .... първия ... БГ маминия ... :) 2006 далечната
prodavalnik-1.gif
 

Горе