Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

WTF - 4 страници за тая тема ...., а когато се говори за оптимизация и предприемачество едва захапват някои теми 5-6 поста
скоро трябва да се смени домейна на форума :lol:

Да говорим, аз против нема, но както каза Уни то няма какво да се каже. Нищо не работи дългосрочно като едно време, аз поне не съм чул за подобна стратегия - та к'ва оптимизация, к'во предприемачество, к'ви 6000 марки? :)
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Да бе, ще имам аз според GWT 30 хиляди индексирани страници от 30 030 (демек всички без 31, там хранилка ли е, какво е) и няма да показва нито една. 1000 заявки на месец, по 20-30 посещения от Г. на ден. Да си заврат търсачката у гъзо. Добре, че съм късметлия и намирам стотинки по пътя, което е повече от адсенса :lol: Оптимизация има за хората с пари и дето ги мушват в adwords кампании. ;)
 
От: От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Язе викам да пуснем петъчна анкета: Бихте ли чукнали мат пръц или не :D
Честно, ако го напипам тоя пич не знам колко бой ще яде, но ще е много.... :lol:
Да говорим, аз против нема, но както каза Уни то няма какво да се каже. Нищо не работи дългосрочно като едно време, аз поне не съм чул за подобна стратегия - та к'ва оптимизация, к'во предприемачество, к'ви 6000 марки? :)
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Кво е мат пръц?
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

matt cutts
Кво е мат пръц?
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

WTF - 4 страници за тая тема ...., а когато се говори за оптимизация и предприемачество едва захапват някои теми 5-6 поста
скоро трябва да се смени домейна на форума :lol:

Нищо му няма на домейна. Има някаква вероятност изграденото до сега клише или представа за "предприемач" като ограничен субект, който се интересува само от сделки, кинти и печалба се разчупи малко и се приеме, че и те са хора, ходещи по голяма нужда и имащи най-обикновени и човешки потребности.

Но за улеснение на админите, аз бих предложила по някакъв начин да допълнят правилата, но така че, да се видят от всички стари, по-стари и най-стари заслужили потребители, с две-три точки напомнящи за функцията "игнор" и личния избор да четат безинтересни теми в Оффтопика. Защото, ако през тема и ден-два се появяват недоволни ще е малко ... досадно да се повтаря едно и също до втръсване. Накрая, наистина добрите и подразнените могат да хакнат целия раздел оффтопик, но не знам как ще метнат coolice с тези бекъп-и и бекъп-и на фронтъп-ите :twisted: С две думи или свиквайте и се включвайте в купона или не си губете времето в безпредметни забележки.
Наздраве! :beer:
 
Re: От: От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

ДАй снимки?
 
От: Re: От: От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

ДАй снимки?

заповядай!

7250889V.jpg
 
Кой от тия е мац пръц?
 
От: Re: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Кой от тия е мац пръц?

Фотографът!

Влез в другата тема на Уни и най-отдолу нали има подобни заглавия и от тях погледни има и с клипове и обяснения ;)

фор екзампъл: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=51436&p=553541&viewfull=1#post553541
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Малииии, кви са тия древни снимки, от времето на Дагер, дето се размятат тук :-o
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Дайте някой модерно Селфи

- Дядо, ти селфи правил ли си?
- С елфи не, само с тоя вампир баба ти.

:twisted:
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
- Дядо, ти селфи правил ли си?
- С елфи не, само с тоя вампир баба ти.

:twisted:
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Мали тази тема е вечна и не умираща.
Дето има един лаф "Кой за каквото ти говори пак до пари се опира или до Еб*не":)
Та тука си правя извода че, предприемачите са решили проблема с парите и са опрели до еб*нето. Много хубаво тва.
Та, дами и господа на мен са ми още проблем парите, дайте някой акъл как да си ги набавя.
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Мали тази тема е вечна и не умираща.
Дето има един лаф "Кой за каквото ти говори пак до пари се опира или до Еб*не":)
Та тука си правя извода че, предприемачите са решили проблема с парите и са опрели до еб*нето. Много хубаво тва.
Та, дами и господа на мен са ми още проблем парите, дайте някой акъл как да си ги набавя.

Еми с е*ане де, с е*ане :D И така се изкарват пари, няма срамна работа :)
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Сега, не мога да ви разбера.
Вие сте красиви, но сте установили, че не е достатъчно и се стремите към по-сигурното- богати, така ли?

Иначе, да, от/с външността си, доста мъже могат да изкарват пари. Ала за да си богат трябва и малко интИлект (както го пишат някои).
Ей така, за всеки случай, ако си късметлия и спечелиш от тотото, да не ги загубиш бързо многото пари.
Послушал някоя пачавра или по-лошо, помислил си, че заради парите ще те захаресва и заобича повече отпреди.

Вие като ходите на заведение винаги ли плащате сметката? Дори и само с позната, не гадже, на кафе? Или я оставяте тя да си поеме разноските?
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Мали тази тема е вечна и не умираща.
Дето има един лаф "Кой за каквото ти говори пак до пари се опира или до Еб*не":)
Та тука си правя извода че, предприемачите са решили проблема с парите и са опрели до еб*нето. Много хубаво тва.
Та, дами и господа на мен са ми още проблем парите, дайте някой акъл как да си ги набавя.

Има хора, които нямат 2 лв. в джоба и имат далеч по-неотложни задачи за решаване, а за таковата мислят, ама има и такива. Опира си до приоритети. Преди известно време четох за някаква, живее в съборетина без ток и течаща вода, а ги коти всяка година. Последното кметът на селото отишъл да го изроди сам, на свещи.
 
Re: От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Сега, не мога да ви разбера.
Вие сте красиви, но сте установили, че не е достатъчно и се стремите към по-сигурното- богати, така ли?

Ако бях красив, трябва да съм ужасно тъп, за да се налага да работя за да изкарвам пари...
 
От: Защо не ви трябва красив мъж? Тема за дамите във форума

Язе съм грозен, и азър съм на чалъм. Имам уж изпит мозък, знам някои работи, но нямам мотивация. Трябва ми женка да ме лупка и да ми дигне либидото, да се почувствам пак желан. После ставам супермен и звезди ще свалям.
 

Горе