Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
285545882_382176043946397_7134804646391550082_n.jpg
 
И в тая ли тема лизане на руски ануси, нали си имате темата за Украйна

Коментираме нелепия начин, по който Про100 се оправдава за тоталния си провал. Лизането е във вашия отбор. Ближете ли люти рани? Свиквайте. Всяка фирма за мокри поръчки на САЩ, маскирана под името ''правителство на България'' ще има подобна съдба. ;)
 
Така говориш, като че ли циганите от автобусите на копейката са свалили правителството, а не славчо /дпс / бойко / мутрофанова/ копейката с вот на недоверие.
 
Така говориш, като че ли циганите от автобусите на копейката са свалили правителството, а не славчо /дпс / бойко / мутрофанова/ копейката с вот на недоверие.
Да, те са пълнежа съм цялата тази ситуация. ;) Ама доста добре, на разходка до София, да видиш президентството, ЦУМ, да се повозиш на метрото, и що не да повикаш за свалянето на едно правителство. :D
 
Да, те са пълнежа съм цялата тази ситуация. ;) Ама доста добре, на разходка до София, да видиш президентството, ЦУМ, да се повозиш на метрото, и що не да повикаш за свалянето на едно правителство. :D
Ама, то това е странното, че няма хора от София да искат оставката на това правителство, явно живеем в някакви паралелни вселени. Хора, сериозно, осъзнайте се, гледам целия фб подкрепя ПП, всички млади са там. Абе лъжат ви...

Вижте какво направиха за 6 месеца, само поразии. Всички искаме промяна, но тва, че си млад, зелен и не разбираш не означава, че трябва да управляваш държавата само защото не си Тиквун, Пеевски или някое познато лице. Тия са същите само че са още млади и гладни, нищо ново. Явно хората не го виждат и ще трябва да стане по трудния начин. Разбирам, че се хващате като удавници за сламка всеки път, но мислете малко, ползвайте ги тия глави бе. Миналото лято бяха по Росенец и на барикадите за ДБ, тва лято защитават ПП, едни и същи хора, уж умни, образовани...

Промяна в момента няма, а ако се появи просто няма да я познаете, защото едва ли ще има необходимия бюджет, че да ви влезе в ТВ екраните и фб публикациите.
 
Така говориш, като че ли циганите от автобусите на копейката са свалили правителството, а не славчо /дпс / бойко / мутрофанова/ копейката с вот на недоверие.
Митрофанова е гласувала вот на недоверие? Имаме новина!!!

Освен това на мен хич не ми пука кой, как и защо. Важното е, че тая клоунада свършва до няколко дни. Пък после ще видим.

п.с. Знаем кой свали това правителство - две качества: некадърност, комбинирана с арогантност. Винаги работеща формула за неуспех. ;)
 
Митрофанова е гласувала вот на недоверие? Имаме новина!!!

Освен това на мен хич не ми пука кой, как и защо. Важното е, че тая клоунада свършва до няколко дни. Пък после ще видим.

п.с. Знаем кой свали това правителство - две качества - некадърност, комбинирана с арогантност. Винаги работеща формула за неуспех. ;)
Няма какво да видим после, както и да ги въртиш нещата, не изглежда подредбата накрая да е нещо, което ще искаш. :) Това правителство освен изброените "качества", които спомена, имаше и още много други фактори, които обикновените хора не виждат за жалост, но нищо, като тръгне "новото" ще ги види в същата ситуация.
 
Митрофанова е гласувала вот на недоверие? Имаме новина!!!

Освен това на мен хич не ми пука кой, как и защо. Важното е, че тая клоунада свършва до няколко дни. Пък после ще видим.

п.с. Знаем кой свали това правителство - две качества: некадърност, комбинирана с арогантност. Винаги работеща формула за неуспех. ;)
Некадърност комбинирана с нереза пеевски. Колко гадно ли е да подкрепяш ДПС и крадците от ГЕРБ. Повтаряха, че Киро е национален предател, но накрая ще се окаже че само той държи за македонците.
 
но накрая ще се окаже че само той държи за македонците.
За кои македонци държи - северните или нашите в пиринска Македония (откъдето са корените ми)? Как ги държи? За къде ги държи? :)

Киро държи единствено да служи добре на господарите си, както всяка дребна душичка, родена да бъде слугинаж. Зад факта, че не приема предложението на тиквун за ветото стоят две причини:
1. не иска да го свързват с гроб;
2. не иска да настройва още повече народа срещу себе си.

Предстоят избори, които той се надява отново да спечели. Надеждите му ще бъдат попарени. :)
 
Не се карайте ! Все ще ядете макарони, простолюдие такова. Да бяхте станали плейметки или депутати
 
простолюдие такова
О, имаме си аристократ! Евгени Минчев, ти ли си? :D

Мите, не се ядосвай. И ти ще ядеш макарони, независимо кой ще назначат от посолството на сащ.

п.с. Може и гречка да ядем, зависи дали Митрофанова ще остане все така активна в управлението на България. ;)
 
Интересно е, че хората избраха Петков нали, защото е учен, умен, завършил Харвард, тоест пълен антипод на Бойко, обаче за съжаление неговата наивност и политическо говорене за 6 месеца показват, че дипломата не те прави по-умен. Това е тъжната истина, всеки път като го слушам като обяснява за газ, икономика, Македония или квото и да е ми звучи супер наивен и глупав младеж, който не знае къде е попаднал, защо е там и кво да прави, а като се ухили става още по-зле картинката. Но едно трябва да му се признае умее да лъже добре и с усмивка и очевидно му се получава след като най-образованата на хартия част на България, където ни е потенциала и бъдещето ни, му се връзва яяяко.

Преди години хората избраха Бойко, защото беше все едно един от тях, човек от народа и им беше омръзнало начетени политици да им обясняват сложно някакви неща, дето не ги разбират, искаха да се говори просто, ясно и директно. Сега чак е тъжно, че нивото е толкова ниско, че почти няма народни представители, които да могат да говорят и да се държат, както приляга на добрите политици. Вместо това имаме тотални недоразумения от всички партии, които са изключително посредствени и се държат като в зоопарк.
 
О, имаме си аристократ! Евгени Минчев, ти ли си? :D

Мите, не се ядосвай. И ти ще ядеш макарони, независимо кой ще назначат от посолството на сащ.

п.с. Може и гречка да ядем, зависи дали Митрофанова ще остане все така активна в управлението на България. ;)
Знам, затова казвам, че всички ще ядем макарони с майонеза, а се караме
 
Некадърност комбинирана с нереза пеевски. Колко гадно ли е да подкрепяш ДПС и крадците от ГЕРБ. Повтаряха, че Киро е национален предател, но накрая ще се окаже че само той държи за македонците.
Кога "накрая"?
Той краят беше вчера.
 
Но едно трябва да му се признае умее да лъже добре и с усмивка и очевидно му се получава след като най-образованата на хартия част на България, където ни е потенциала и бъдещето ни, му се връзва яяяко.
На кое викаш "най-образованата"?

На лумпенизираната хомогенна маса във Фейсбук, дето са изпозавършили вишу в рамките на последните 15 години с ниво на грамотност максимум 2-ри клас и обща култура, 90% зависеща от достъпа им до Уикипедия и Гугъл?
 
Ем тъй де, цялото ми фейсбукаке, всички са с висше или две, човек не смее да изрази противоположно мнение, че ще му кажат, че е тъп, дърт, орк, трол, ДПС или русофил. Тва може би съм единствения под 30 с непопулярно мнение :(
 
Знаете, коя е тази жена:
 

Горе