Как да печелим с клипчета - MetaCafe

...

всичко хубаво само дето като тръгнеш да се регистрираш не става... пише: Incorrect match for the verification code, please try again е не може да съм го объркал 10 пъти подред...
 
На мен не мие правил никакви проблеми. Регистрирах се от първия път. защо не опиташ да клкикнеш направо на линка дето ти е пратен в писмото вместо да копираш кода :idea:
може и да стане
 
...

не знам за какъв линк говориш... то това става на регистрационната форма нали има едни числа и букви дето трябва да въвдеш за да разбере системата че човек се регва а не някой бот... за този код ми изписва че не съм въвел правилно...
 
Аа ти не си стигнал до писмото с линка, съжаляавм не съм те разбрал. Ми опитай да рефрешнеш браузера няколко пъти докато се появи число дето ти е ясно, трябва да стане
 
...

Явно е било от browser а... пробвах с netscape и стана... даже вече качих един клип... :)
 
kak

как да се регна че немога да се оправа ама нз не ми изглейдА мн надежно ако искате сигурни пари това е един нов саит за искарване на пари от реклами проверил съм го той е БГ саит и офиса му е в София раион Илинден (западен парк) на саита се информираите повече за него (трябва да се саберат 5000 потребитела ,за да запо4не печеленето на пари) adgate.eu
 
Re: kak

pengata каза:
как да се регна че немога да се оправа ама нз не ми изглейдА мн надежно ако искате сигурни пари това е един нов саит за искарване на пари от реклами проверил съм го той е БГ саит и офиса му е в София раион Илинден (западен парк) на саита се информираите повече за него (трябва да се саберат 5000 потребитела ,за да запо4не печеленето на пари) adgate.eu
Кое не ти изглежда надежно? Adult Friend Finder от където хората взимат по няколко хиляди на месечно с около 1000 уникални посещения на ден ли? Мен пък този adgate.eu не ми изгледа надежден. Sorry ама не е това начнина за реклама. Като искаш да си рекламираш саита или саита на някой друг, направи една тема за него, напиши статия и я постни. Браво че сте се сетили и успех в начинанието, но както казах не е това начина :) А и само да кажа че се пресъединявам към пожелания и поздравленията които ще ти напише Blinky като види поста ти :wink:
 
Re: kak

Tsanko каза:
pengata каза:
как да се регна че немога да се оправа ама нз не ми изглейдА мн надежно ако искате сигурни пари това е един нов саит за искарване на пари от реклами проверил съм го той е БГ саит и офиса му е в София раион Илинден (западен парк) на саита се информираите повече за него (трябва да се саберат 5000 потребитела ,за да запо4не печеленето на пари) adgate.eu
Кое не ти изглежда надежно? Adult Friend Finder от където хората взимат по няколко хиляди на месечно с около 1000 уникални посещения на ден ли? Мен пък този adgate.eu не ми изгледа надежден. Sorry ама не е това начнина за реклама. Като искаш да си рекламираш саита или саита на някой друг, направи една тема за него, напиши статия и я постни. Браво че сте се сетили и успех в начинанието, но както казах не е това начина :) А и само да кажа че се пресъединявам към пожелания и поздравленията които ще ти напише Blinky като види поста ти :wink:
верно ли с 1000 уникални ше извадя $1000. ОМГ, дай да пуснем 5 сайта тогава. 1000 уникални са нищо бе..
 
Говоря за директно към AFF. Аз преди доста години купувах Adult Premium Traffic редиректвах го към AFF и се печелише доста добре.
 
за 1000 уникални незнам НО 6000 уникални таргетирани от САЩ правят около $1000 за месеца ( данните са от австатс за един сайт от една афилиеит програма)

Като започнах да се интересувам от бг интернет пространството останах смаян колко много трафик се генерира а не се правят кинти... ( срещнах много такива изказвания: 20 000 уникални на саит с изитреидър изкарах 30лв) още по изненадан останах като разбрах че за адулт бизнес 8гб трафик на ден са малко.... защото тези 6000 уникални за месеца са към 2 гигабаита трафик

Извода е има си трафик и трафик
 
Мдам. Аз на един мой сайт (бг) имам 3К уникални и не вадя и стотинка от него (щото таква беше идеята като се правеше сайта, но дори и да се впрегна, повече от 100 лева месечно едва ли ще правя, пък тряа да си скъсам задника за тях). Другия прави по 1-2К и вече започнаха да се подписват сериозни договори. Проблемът там е, че съм само СЕО, а сайта не е мой :П
 
georgimateev каза:
Мдам. Аз на един мой сайт (бг) имам 3К уникални и не вадя и стотинка от него (щото таква беше идеята като се правеше сайта, но дори и да се впрегна, повече от 100 лева месечно едва ли ще правя, пък тряа да си скъсам задника за тях). Другия прави по 1-2К и вече започнаха да се подписват сериозни договори. Проблемът там е, че съм само СЕО, а сайта не е мой :П
Въпрос: защо поддържаш сайт , от който не печелиш ... свързан е с хобито ти ли или така , за спорта :D
 

Горе