Най-добра банка за осребряване на чекове

Най-добра банка за осребряване на чекове

  • ПИБ

    Votes: 271 77.9%
  • Пощенска

    Votes: 5 1.4%
  • Експресбанк

    Votes: 15 4.3%
  • ОББ

    Votes: 11 3.2%
  • ДСК

    Votes: 13 3.7%
  • Уникредит Булбанк

    Votes: 7 2.0%
  • Хеброс + Биохим

    Votes: 1 0.3%
  • Прокредит

    Votes: 2 0.6%
  • Алфа Банк

    Votes: 2 0.6%
  • Интернешънъл Асетс Банк

    Votes: 3 0.9%
  • ЦКБ

    Votes: 18 5.2%

  • Общо гласове
    348
От: Най-добра банка за осребряване на чекове

Е лошото е, че е скъпо за над 400 лева :( На всички други банки май началните прагове за поскъпване на услугата са в пъти по-високи.
 
От: Най-добра банка за осребряване на чекове

за пореден път ще ви препоръчам ОББ. 2 макс 3 седмици и парите са при вас. до стойност 400лв вземат 11 долара (15лв) нагоре до 3000 лв (за това не съм сигурен) 30 лв

Благодаря за инфото
 
От: Re: Най-добра банка за осребряване на чекове

здравйте отново , разбрах че за да използвам услугите на Clickbank ми трябва приетел в чужбина който да получава и да ми праща чековете, но не ми е ясно дали някоя българска банка ще може да ги осребри за това искам да попитам дали трябва да карам оя 4овек да ми ги осребрява и да ми праща парите или дали ще може да ми праща само чекчетата по пощата и аз да си ги осребрявм тука ? Някой ако знае ....

Мерси

cyfrocash.com

Все още не съм ги ползвал обаче.

P.S. "To be able to post links or images your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Please remove links from your message, then you will be able to submit your post."

Що за тъпотия? Ако някой спамва, банвайте го просто.
 
От: Re: Най-добра банка за осребряване на чекове

iabank.bg
Тази препоръчват в webmasterbg.org
аз утре сигурно ще мина от там да си направя сметка ...


Осребрявам само там, защото преди време беше почти единствената банка, която даваше добри условия. Комисионите са ниски, става за около две седмици и не те гледат странно.
 
От: От: От: От: Най-добра банка за осребряване на чекове

Е от Адсенс за Бълтария няма друг начин - само чекове.

Преди време предложиха на някои да получават с друг метод (забравих, че не трябваше да се разпространява какъв е методът, така че го редактирам). Предполагам ще го въведат скоро за всички. Но тарифите са много дебели.
 
Последно редактирано:
От: Най-добра банка за осребряване на чекове

правилата са като в дигиталпоинт :) не е толкова лесно да го банваме 24/7 а и не обичме да банваме пусни го като нежив линк (link.com/img1.jpg) които искада го види ще го копира в браузъра а цените ревсурси ги правим на живи (като ги видим де)
 
От: Най-добра банка за осребряване на чекове

правилата са като в дигиталпоинт :) не е толкова лесно да го банваме 24/7 а и не обичме да банваме пусни го като нежив линк (link.com/img1.jpg) които искада го види ще го копира в браузъра а цените ревсурси ги правим на живи (като ги видим де)

E така направих :) - за cyfrocash ставаше въпрос.
 
От: Най-добра банка за осребряване на чекове

а да питам нещо тук за да не отварям друга тема:

дали има някакъв друг начин да се получават чековете освен по стандартния начин, по пощата?
например да си ги вземам с препоръчано писмо или някакви куриери или това няма как да стане?

че колко не съм получил до сега ...
 
От: Най-добра банка за осребряване на чекове

а да питам нещо тук за да не отварям друга тема:

дали има някакъв друг начин да се получават чековете освен по стандартния начин, по пощата?
например да си ги вземам с препоръчано писмо или някакви куриери или това няма как да стане?

че колко не съм получил до сега ...
Защо не си отвориш пощенска кутия в местната поща :)Аз питах в нашата - поне тук е 30 лв./година, може би това е стандартна такса за всички пощенски клонове...
 
От: От: От: От: От: Най-добра банка за осребряване на чекове

Преди време предложиха на някои да получават с друг метод (забравих, че не трябваше да се разпространява какъв е методът, така че го редактирам). Предполагам ще го въведат скоро за всички. Но тарифите са много дебели.

Другото е bank wire обаче е само за САЩ.
 
От: Най-добра банка за осребряване на чекове

За сега най добре ми е със ПИБ
 
От: Най-добра банка за осребряване на чекове

Аз минах от Пощенска на ПИБ понеже условията са почти еднакви (по мои сметки маааалко по-ефтино при ПИБ), но понеже кредитната ми карта е от ПИБ, ми е по-удобно да ги осребрявам при тях, вместо да ползвам Пощенска и после ад ги тегля.
 
От: re

И аз съм доволен от ПИБ, макар че много им е тромава системата.
 
Последно редактирано:
От: Най-добра банка за осребряване на чекове

Напоследък ПИБ постояно ми правят мизерии. Последния месец - отивам при една патка на Мария Луиза, тя буквално един час ме държа, не знам какво прави на компютъра, ама каза... системата ни (WordFall или както е) не работи... явно трябва да дойдете в по-ранен час, гледам сега минава 18. Отивам в мола - там естествено всичко стана. Но... гледам, на издадения документ валутата, вместо долари - БГ лева (чек в лева?!)... айде обаждай се следващия ден в централата, поне вече имам телефона на точния човек (вече 3 пъти се обаждам по различни поводи/проблеми).

Но е факт... единствената банка с офиси, които работят 7 дни в седмицата и с уникално работно време, а таксата е от поносимите.
 
От: Най-добра банка за осребряване на чекове

Аз май още от сега да се замисля над това да не работя с компании които плащат с чекове :)

Хех, защо заради трудностите при осребряването се отказваш от много добри компании ;) Примерно Гугъл или CJ са с чекове ... по PayPal плащат Контера и ТЛА - в момента за тях се сещам.
 
Наскоро ми разкаха следното в Токуда банк попълват всичко вместо теб само се подписваш незнам какви са таксите но на това му се вика обслужване другите са мърлячи... не сме отишли там да им се молиме все пак плащамеси......
 
От: Re: Най-добра банка за осребряване на чекове

Наскоро ми разкаха следното в Токуда банк попълват всичко вместо теб само се подписваш незнам какви са таксите но на това му се вика обслужване другите са мърлячи... не сме отишли там да им се молиме все пак плащамеси......

В ПИБ е същото - даваш чека, и те ти правят всичко, после подписваш чека и това е.
 

Горе