Нов "златен" правителствен сайт

Welder

Active Member
"Премиерът Бойко Борисов и министърът на правосъдието Диана Ковачева представиха пред дипломати и журналисти в МС новия информационен сайт към Агенцията по вписванията срещу имотните измами. Сайтът е активен от днес. Той ще подпомага чуждите граждани при управление на недвижими имоти в България. За разработването му правителството отпусна 30 хил. лева през юли тази година".

Ето го и мега, ултра, хипер, трипер, сифилис чудото на информационните технологии: property-in-bulgaria.bg
Та така драги ми смехурко... Joomla сайт с 18 статии за 30 бона. Кой викате, че им е дал баницата?
 
Последно редактирано:
От: Нов "златен" правителствен сайт

Ехей , вертно е Joomla и то без никакви допълнителни компоненти, само joomfish за различните езици. Ужас.
 
От: Нов "златен" правителствен сайт

Числото поне не е 6 или повече цифрено. Има напредък.
А иначе програмистката работа не е евтино нещо, но с готова Joomla и joomfish няма как да струва толкова много.
 
От: Нов "златен" правителствен сайт

То бива алчност, бива ама.... какво им пречи да отделят 3000 лв за нормален сайт и другите 27 да си откраднат? Никой нищо не може да им каже. Сега следва още една петтица за фейсбук страница:)
 
От: Нов "златен" правителствен сайт

и снимките са готови..и повечето не са български...

5494738A.jpg

header2.png


Числото поне не е 6 или повече цифрено. Има напредък.
няма никакъв напредък..просто този път крадците са били по-малко алчни..
но скоро сиг ще имат и друга поръчка :D
 
От: Нов "златен" правителствен сайт

Грешка 404: Страницата не може да бъде намерена!

Страницата:h t t p: //property-in-bulgaria.bg/_404_, която се опитвате да достигнете не може да бъде намерена.
* Моля, проверете дали адреса е изписан правилно, в т.ч. с коректни малки и големи букви.

* Възможно е страницата, която търсите да е преместена, преименувана или да е временно недостъпна.

За Ваше улеснение потърсихме подобни резултати:

_404_
ru/_404_
en/_404_

:lol: :twisted:
Сега ще има анекс за реконструкция и кърпене на асфалта...
 
От: Нов "златен" правителствен сайт

"Той ще подпомага чуждите граждани при управление на недвижими имоти в България."

И цели 2 чужди езика за 30 000 лева :D
 
От: Нов "златен" правителствен сайт

Направо опръсках монитора от кеф, като го видях. Отивам да се подмия :lol:

http://property-in-bulgaria.bg/administrator/ - жумла. Сега остава някой да открие темплейта :)
 
Последно редактирано:
От: Нов "златен" правителствен сайт

<meta name="keywords" content="" />
<meta name="description" content="" />

<title>Добре дошли</title>

Влизайте в "Добре дошли" и не се събувайте...
 
От: От: Нов "златен" правителствен сайт

Влизайте в "Добре дошли" и не се събувайте...

Дали няма да са ползвали същото и за юзър и парола на админа. :lol:
 
От: Нов "златен" правителствен сайт

Търсачката да е не е гошовата?
При търсене на admin ми вади резултати за админ. :shock:
 
От: Нов "златен" правителствен сайт

Ясно е, че администрацията не се поддържа от "предприемачи" ;)
Вероятно е генетична аномалия на лице с дефекти в зрението - сбит и ситен шрифт, пригоден за далекогледи... Пенсионерите нямат достъп на полезрение...
Излагат се с 30 хил. лева

Малко ли уроци са изписани тук? Няма да им се отрази зле на програмистите да се квалифицират.
 
От: Нов "златен" правителствен сайт

Не направо си е смешно, аз вчера хванах част от пресконференцията голямо хвалене беше. :D
 
Mona-Lisa-Bitch-Please.jpg


Искам и посланията да видя как са направени, защото ми се мерна нещо много брутал. :)

На слайдът, даден като пример се описва какво представлява купуването на имот, мен лично не би ме грабнало такова послание. Не знам кой гении ги е мислил, но слайдовете трябва да пренасят идеята, целта и важните неща, а не да дават определение на това как се случва сделката. Що за тъпотия е това.

Нека продължим. Слайдът, в който се казва, че е пълен с полезна информация "много полезна информация" се повтаря. Не съм кой знае колко добър в правописа, но вярвам, че повторенията са доста груба грешка, особено когато искаш да предадеш нещо добре към аудиторията си. Не мисля, че доста опитен човек е създавал посланията и текстовете, нищо, че са платили 30К. :)

Сега ми е паднало, ще ги разкостя.....Дизайнът е стар. Както ще рече това, използвани са груби стилове на текстовете, графиките са нагласяни аматьорски, няма никакви пространства, да не говорим за графична красота. Ако забележите бутоните ще видите за какво говоря. От доста време насам не е много модерно бутона ти да влиза в едното поле (говоря за нюзлетъра). :)

Използвани са евтини картинки от някой сток сайт, няма да се учудя, ако видя някоя фри. Видях подобни за други държави: knightknox.com/property/usa?gclid=CP-L0OXU0LMCFUpd3godpzkAlw - почти еднакви са с този тук, който осмиваме. :) Единствената картинка, която отговаря на истината е фона на В. Търново, сякаш нямаме какво да предложим. Жалка работа. Но пък там беше оакания текст с повторенията.

Поне са си качили преведена Joomla!: property-in-bulgaria.bg/administrator/

Аз съм в културен шок, за момента няма какво да кажа. :)
 
От: Нов "златен" правителствен сайт

Вместо: Нов "златен" правителствен сайт - "Анализ на нов правителствен сайт", пасва идеално... поне да се усъвършенстват с наша подкрепа в мрежата ;)
 
Re: От: Нов "златен" правителствен сайт

Вместо: Нов "златен" правителствен сайт - "Анализ на нов правителствен сайт", пасва идеално... поне да се усъвършенстват с наша подкрепа в мрежата ;)
Тук просто няма как да не се съглася с теб. Трябва да е нещо като "анализ", за да изглежда и по-силно. Да видят истинските уебмастъри как оценяват този шедьовър. :)
 
От: Нов "златен" правителствен сайт

Ами хайде като знаете как седят нещата, някои тук се познавате лично, някои тук разбирате повече, защо не се обадите на Нова ТВ или ТВ7 примерно и да направите едно интервю да обясните на хората как седят нещата? за този и всички останали сайтове? Аз си мисля че ще им е интересно на тв-тата и няма да откажат едно сутрешно шоу.
 
От: Нов "златен" правителствен сайт

Ами хайде като знаете как седят нещата, някои тук се познавате лично, някои тук разбирате повече, защо не се обадите на Нова ТВ или ТВ7 примерно и да направите едно интервю да обясните на хората как седят нещата? за този и всички останали сайтове? Аз си мисля че ще им е интересно на тв-тата и няма да откажат едно сутрешно шоу.

И после да го изкарат най-големия престъпник и да му съсипят бизнеса. Няма такива откачени тука. Така като сме заедно сме по недосегаеми Излезе ли някой напред с име, организация и всичко ще го съсипят за отрицателно време.
 
От: Нов "златен" правителствен сайт

Ами хайде като знаете как седят нещата, някои тук се познавате лично, някои тук разбирате повече, защо не се обадите на Нова ТВ или ТВ7 примерно и да направите едно интервю да обясните на хората как седят нещата? за този и всички останали сайтове? Аз си мисля че ще им е интересно на тв-тата и няма да откажат едно сутрешно шоу.

Ти пък намери коя телевизия "ТВ7 - подлогата на Бойко Барека :D" да се предложи, а и има по-лесен начин оспамваме им фейс страницата на нова новините и няма как да пропуснат. Ама мисля и аз наистина, че трябва да се даде гласност на поредната смешна кражба.
 

Горе