Положението по пътищата

От: Re: От: Re: От: Re: От: Положението по пътищата

Хм, мислях, че на Мерцедес 180-ката така им викаха. :)


Циганската мечта е Опел Калибра - Червен :) Или това беше циганското ферари май...
 
От: Re: От: Re: От: Re: От: Положението по пътищата

Циганската мечта е Опел Калибра - Червен :) Или това беше циганското ферари май...

Мерцедес 190Е беше циганската мечта. Сега определено са 3-ките:)
 
От: Положението по пътищата

Моторист е засечен от камерите на полицията да кара с близо 150 километра в час на Южната дъга на Околовръстното шосе в София снощи.
http://dnes.dir.bg/news/gonki-hora-patishta-19790347?nt=4

как бихте описали една такава личност?
малоумник, идиот... или по друг начин?
 
Re: От: От: Положението по пътищата

Ами най-често ги наричат донори, но напоследък, преди да станат донори, стават убийци... :mad:

Или са донори или дай Боже нечии кучки в затвора. Нищо лично и не по принцип не ме избива на това, но качиш ли се пиян да караш бързо, ти реално напълно осъзнаваш, че си убиец. Малък е шанса да не си. Най-доброто, което може да се случи (ако му се размине, защото и това е сценарии, макар и рядък) е да се претрепе само той, без да завлича никой друг със себе си.
 
От: Положението по пътищата

Ами, Блинки, виждаш сега какво е, от едно парче месо си гледаме децата и се стремим да ги отгледаме и възпитаме по най-добрия начин... И тъкмо си го е отгледал човека, и някакъв такъв урод му го отнема... Дано никога не ни се случи да разбираме какво им е на тези почернени родители. Дори не искам да си го представям хипотетично!!! Яд ме е само на молодушието им- да хленчат, че нямало справедливост, че убиеца пак карал и т.н. Имам предвид убиеца на Паоло, понеже няколко пъти писаха, че карал след като уби детето. Много повече отзвук щеше да има, ако новината беше за бащата и близки на Паоло как са го свалили от колата му този мухльо и са начупили от бой. Жалко, много жалко.... :mad:
 
Re: От: Положението по пътищата

Ами, Блинки, виждаш сега какво е, от едно парче месо си гледаме децата и се стремим да ги отгледаме и възпитаме по най-добрия начин... И тъкмо си го е отгледал човека, и някакъв такъв урод му го отнема... Дано никога не ни се случи да разбираме какво им е на тези почернени родители. Дори не искам да си го представям хипотетично!!! Яд ме е само на молодушието им- да хленчат, че нямало справедливост, че убиеца пак карал и т.н. Имам предвид убиеца на Паоло, понеже няколко пъти писаха, че карал след като уби детето. Много повече отзвук щеше да има, ако новината беше за бащата и близки на Паоло как са го свалили от колата му този мухльо и са начупили от бой. Жалко, много жалко.... :mad:

Не дай Боже. Тъпата ни държава ни кара нон стоп да мислим за неща, които грам не трябва да са ти на дневно четене, ама грам. Ще ми обясняват тъпунгерите, как децата били изпуснати от родителите. Какво, да забраним на децата си да ходят по улиците ли? Или може би да не чакат по спирки и булеварди? Лошото е, че наскоро видях как банда граждани линчуват човек, на улицата, който ударил шамар на жена и тя падна в несвяст. Кула може да потвърди, бяхме с него на кафе, докато се разиграваше тази сцена. Това пак ли е от "изпуснати" деца? един мангал, който сигурно ако го провериш ще се запиташ какво по дяволите прави по улиците? Пълен хаус е. А държава и в частност полицията и прокуратурата тотално ги няма като органи и гражданите вземат нещата в свои ръце. Като на скоро дадоха репортаж за отровени кучета във Враца. Да, кофти, животинките са си заминали, но всички знаем какъв е бил пак сценария, същия като този случай с двете 16-годишни деца, заминали се от този свят. Просто преди това е няколко сигнала до общината за кучета, които са на глутници и са застрашавали безопасността на децата в района, после пак са пуснали гинали и накрая нито общината, нито някой орган е реагирал, станало е някакъв сакътлък и хората са взели нещата в свои ръце. Логично следствие на нещата е просто. Не знам какво толкова чудно и странно има в това. И с това ще стане така. Не дай си Боже да започнем да четем за родители тръгнали на самразправа, тогава ще стане кофти. Но когато държавата липсва, идва това. Всеки си взима по едно оръжие и почва да брани най-ценното си - семейството. Човек с взет талон, глоби за превишена скорост и пак на пътя. Не виждам какво дявол да го вземе си е мислил някой, който го е пуснал да продължава с олигорфенията. Такива хора, ако не им се дадат урок, не се оправят, просто правят белята.

Еми ставийски? Тази пияна свиня си кара? Условна присъда от 3 години и пак кара? Що за педалска кретения е това от страна на органите? Няма нищо по-лошо от това да надживееш децата си. Дори е кофти да си го помислиш, камоли да те сполети. Няма по-голяма болка на света. Дано на никой никога не се случи това. И този прегазил детенцето Паоло е имал няколко акта, предупреждения и какво стана? Каквото се очакваше - приключи с трагедия. Не знам дали наистина са толкова наивни всички в тези органи, че са с настройката, че 2-3 акта, провинения по пътя не им говорят нищо. Чудя се как тези родители не са взели мерки сами. Ако това продължи, ще стане като в дивия запад, всеки с по едно нелегално оръжие, което не може да се проследи и при авария - познайте. въпрос на време е обществото да мине в таз фаза. Реално един трябва да даде старт и ще се почне с този вид "справедливост". А нека някакви пожарникари обясняват по телевизията как родителите трябва да имат повече контрол. Да, има много изпуснати, но за тях си има място, щом родителите и обществото не са успели да го направят осъзнат човек с логично мислене.
 
От: Положението по пътищата

0000273948-article2.jpg

0000273948-innerl1.jpg

Снимки от днеска, бул. Цариградско море.

Намерих и видео. Мисля да отворя рибарски магазин. Кметице, благодаря ти!

Машала Фандък :beer:
 
От: Положението по пътищата

пък ще слагат зелени тревни площи на релси.
11894661_1631531043798237_7264323473387972840_o.jpg


E, бяха зелени преди дъжда. Brown is the new green :lol: Евала, фандък.
 
От: Положението по пътищата

Тези тревни релси като почнат дъждовете ще се превърнат в блато
 
От: Положението по пътищата

Тези тревни релси като почнат дъждовете ще се превърнат в блато
Много си черноглед дае*а. Гледай хората на Запад какво правят:

carstuckgirls_vid005_035.jpg
 
От: Положението по пътищата

zx450gy250_2594102.jpg

Младост - бул. Ал. Малинов
 
Re: От: Положението по пътищата

zx450gy250_2594102.jpg

Младост - бул. Ал. Малинов

А това беше миналата година, както и преди още 6-7, където и аз попаднах с колата си:

d6a589b5a48e729fc8367373f0a88722.jpg


Прости хора работят там, и всяка година ще е така. Дори няма да се учудя, ако и сега е така в момента. :)
 
От: Положението по пътищата

Видя ли сега защо някои хора предпочитат джипове :lol:
 
От: Положението по пътищата

11899919_10204612994466169_1062741568399523848_n.jpg


София, кв. Горубляне. Днес.
 
Re: От: Положението по пътищата

Видя ли сега защо някои хора предпочитат джипове :lol:

Бате, тук си говори за танкове или поне джипове с шнорхели. :)

Ама Боко е с джип, и то не малък. :) Кво му пука, че 190-ката е клюмнала така тъжно с дерето на уж булеварда. :)
 
От: От: Положението по пътищата

E, бяха зелени преди дъжда. Brown is the new green :lol: Евала, фандък.

Поредното доказателство, че думите ти са БЕЗ покритие.
Снимката НЕ е правена след дъжда :)
 

Горе