Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Статус
Not open for further replies.
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Жено, намери си работа и мъж.

По принцип си ми в игнор листата, но реших да се посмея малко и да прочета поредният ти драматичен сценарий с който си правиш живота по - шарен.
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Сигурно ли е, че няма друга причина?
И аз не бях в час що е разкаран пак, политиката съм я игнорирал не само във форума, но чопнах малко и тук ще да е разковничето - последните страници на темата - АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Женският ни трол Нанди се жалва за това, че баннали другия редовен трол - Бластера. Пускам съзла.
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Женският ни трол Нанди се жалва за това, че баннали другия редовен трол - Бластера. Пускам съзла.
пОскам слъза! :drama:
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Нали не са го баннали по IP, ше се регистрира пак.
Предполагам, че е бил предупреден поне няколко пъти, тук не става въпрос за свобода на изразяване, а за прости правила които трябва да се спазват.
Какво ще стане ако всеки почне да пише на шльокавица, предполагам, че това е причината., защото май пак си беше възвърнал навика пише като с г..ъ си, колкото и тънка ирония да влага във това и понякога дори да изглежда остроумно, правилата са си поравила, все пак беше пуснат условно, а той явно е нарушил гаранцията:-D
Инначе по принцип във форума има много по-дразнещи индивиди от него.
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Благодаря на всички, изразили мнение до момента.

Ред, колкото и да сме тролове с Бластера, не сме ти голяма конкуренция, така че успокой се - никой няма да те засенчи.
Smart Business, Poltargaista и Danko, и аз не ви харесвам - чувствата са взаимни. Затова не съм дошла у вас, а използвам обществено достъпен форум. Като гледам, обаче колко сте злобни и дребнави се чудя какво ли не ви достига в живота, та се налага да го компенсирате във виртуалното пространство? И успявате ли изобщо.

Продължавам да се надявам, че Блинки ще внесе яснота по случая и ще преосмисли решението за наказанието, защото е меко казано глупаво.
Начинът на изразяване ни отличава от масата и ако някой си мисли, че това е голямо престъпление, значи толкова е хлътнал в матрицата, че спокойно можем да го наричаме ''отражението на сянката''.

Благодаря на Петя и Горския и на всички, които подкрепят искането ми за отмяна на бана на Blaster и Fen. Продължавам да настоявам за това!!!
 
От: От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

И аз не бях в час що е разкаран пак, политиката съм я игнорирал не само във форума, но чопнах малко и тук ще да е разковничето - последните страници на темата - АЙДЕ! Руснаците влезнаха в Украйна!

Нанди, не знам защо го защитаваш, но той се оля. Аз дори си му го казах, че преди ме кефеше с писането, но след бана на профила "бластер" явно се озлоби момчето, и започна да се заяжда и/или да обижда. Точно в последните страници на тази тема в цитата е обидил мен лично и още двама колеги. Мен ме обиди и в една друга моя тема. Нищо не съм му направил, човека просто хейти. Такъв тип поведение не е за толериране. Лично аз съм му праснал само един репорт на обида в темата за руснаците, ама е трябвало и на друата тема да го репортна. Това е хейт в чист вид.
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Благодаря на всички, изразили мнение до момента.

Ред, колкото и да сме тролове с Бластера, не сме ти голяма конкуренция, така че успокой се - никой няма да те засенчи.
Smart Business, Poltargaista и Danko, и аз не ви харесвам - чувствата са взаимни. Затова не съм дошла у вас, а използвам обществено достъпен форум. Като гледам, обаче колко сте злобни и дребнави се чудя какво ли не ви достига в живота, та се налага да го компенсирате във виртуалното пространство? И успявате ли изобщо.

Продължавам да се надявам, че Блинки ще внесе яснота по случая и ще преосмисли решението за наказанието, защото е меко казано глупаво.
Начинът на изразяване ни отличава от масата и ако някой си мисли, че това е голямо престъпление, значи толкова е хлътнал в матрицата, че спокойно можем да го наричаме ''отражението на сянката''.

Благодаря на Петя и Горския и на всички, които подкрепят искането ми за отмяна на бана на Blaster и Fen. Продължавам да настоявам за това!!!

Аз също подкрепям Нанди-то! Мисля, че това е свободен форум и всеки трябва да спазва правилата и да се изразява свободно, но БАН - това е крайното решение, когато всички други методи за положителен резултат вече са изчерпани...
Аз също съм игнорирал Бластер, защото на моменти беше дразнещ и хаплив, но мисля, че ако е БАН-нат само заради едното писане е прекалено...
Има толкова други хора във форума, които заслужават БАН, но се радват на величие и добро отношение... така е в живота, кой както се нареди! :)
 
От: От: От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Нанди, не знам защо го защитаваш, но той се оля. Аз дори си му го казах, че преди ме кефеше с писането, но след бана на профила "бластер" явно се озлоби момчето, и започна да се заяжда и/или да обижда. Точно в последните страници на тази тема в цитата е обидил мен лично и още двама колеги. Мен ме обиди и в една друга моя тема. Нищо не съм му направил, човека просто хейти. Такъв тип поведение не е за толериране. Лично аз съм му праснал само един репорт на обида в темата за руснаците, ама е трябвало и на друата тема да го репортна. Това е хейт в чист вид.

Владко, вие сте мъже и така си говорите принципно. Ако си толкова нежна душа, че да репортваш (да ревеш на госпожата), значи мястото ти не е в тоя, яко хейтърско-комплексарски на практика форум.
Мен личната гувернантка на Блинки ме е наричала ''миндил'' и ''курва'' нееднократно - отказах се да рева на госпожата още след първия неуспешен репорт и сега се браня сама. Както казват американците - Grow a Pair и се бори мъжки. Бластера е един от малкото, които имат и мнение, а не се включват само за хейта, като разни други, които се изявиха и тук.
Начинът на изразяване трбява да бъде свобоеден и не е причина за бан, в никакъв случай!
Продължавам да чакам Блинки да внесе яснота по случая и ми се ще поне един от мишоците (+ Владко) да дойде и да се аргументира защо е репортвал. Любопитно ми е колко са точно ''многото'' репорти - залагам на максимум 3. Вие?
 
От: От: От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Не съм ревал на госпожата, но ми е под достойнството да падам до нивото на такива хора. Виж в темата за цветните революции колко поредни пъти ме е обиждал, без да съм му отговарял. Форума се казва "Предприемач", а не "Каруцар" или "Хейтър", така че такъв стил на поведение- заяждане и обиди, не мисля, че е уместен между интелигентни и мислещи хора.
 
От: От: От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Не съм ревал на госпожата, но ми е под достойнството да падам до нивото на такива хора. Виж в темата за цветните революции колко поредни пъти ме е обиждал, без да съм му отговарял. Форума се казва "Предприемач", а не "Каруцар" или "Хейтър", така че такъв стил на поведение- заяждане и обиди, не мисля, че е уместен между интелигентни и мислещи хора.

Хм, мен също ме обиждат, даже и в тази тема - това по никакъв начин не ми накърнява достойнството, защото мнението на разни комплексари не ми е важно. Ако това ме смазваше, нямаше да влизам тук. В битките и в нападките можеш да се докажеш като характер и да защитиш позиция, ако имаш такава, а не на чаено парти в салона на мадам Гицка.

Факт е, че голяма част от старите кучета на форума са хейтъри и дори каруцари, така че щом на едни е позволено, значи на всички трябва да бъде. Въпросът е принципен!
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Владко осра се със видеото за руския лазер, с твърдението че яху новини, със голата опашка и те така
Ти си едно усрано тролче,,, не разбра ли колко си жалък
След като го прочетох това.. какво да кажа? Окей.. нека си мисли че владко се е олял с нещо си там.. Ама да го обижда така не е окей определено!
Едно е да ти кажа, че мрънкаш за глупости / друго е да ти кажа че си тъ.а п..ка ;) Има разлика нали?
И не е принципен въпроса - на никой не трябва да е позволено. Тук се коментират мноооого теми и е напълно нормално всички да мислим различно, да си изразяваме мнението и да спорим. Хапливите коментари също са допустими, ама ти си едно усрано тролче.... не сме на пазара ;) Пуснете си 1 тема в teenproblem
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

След като го прочетох това.. какво да кажа? Окей.. нека си мисли че владко се е олял с нещо си там.. Ама да го обижда така не е окей определено!
Едно е да ти кажа, че мрънкаш за глупости / друго е да ти кажа че си тъ.а п..ка ;) Има разлика нали?
И не е принципен въпроса - на никой не трябва да е позволено. Тук се коментират мноооого теми и е напълно нормално всички да мислим различно, да си изразяваме мнението и да спорим. Хапливите коментари също са допустими, ама ти си едно усрано тролче.... не сме на пазара ;) Пуснете си 1 тема в teenproblem

Съгласна съм, грубо е. Трябва ли обаче да търся теми, в които има много по-груби обиди, без да са последвани от бан за техните автори, за да ти докажа, че въпросът е принципен???

И ако мислиш, че мрънкам, много грешиш - боря се мъжки за справедливост и защитавам приятел. Малко от големите мъжкари тук (да не кажа никой) не би направил това. ;)
 
Последно редактирано:
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Сигурно си напълно права, че има други хора с по-грубо отношение и т.н. Тъпо е ако е целенасочено, а не е за всички. Но това не променя мнението ми че няма нищо нередно, при положение че обижда така. Без значение фен ли е бластер ли е .. квото и да е там.
Да си прави 3та регистрация да си поства свободно, без да обижда който и да е било :)
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Сигурно си напълно права, че има други хора с по-грубо отношение и т.н. Тъпо е ако е целенасочено, а не е за всички. Но това не променя мнението ми че няма нищо нередно, при положение че обижда така. Без значение фен ли е бластер ли е .. квото и да е там.
Да си прави 3та регистрация да си поства свободно, без да обижда който и да е било :)

Има лошо, защото е несправедливо. И аз съм била обиждана и съм обиждала в отговор - така се общува в 90% от случаите тук и очевидно сме го приели за нормално, щом по-голяма част от обидите не се санкционират по същия начин. Защо, обаче само за един човек правилата са други???
Точно двойният стандарт ме провокира да отворя темата. Ако беше валидно за всички нямаше да повдигам въпроса.

Ако Блинки декларира, че поне веднъж е наказал ъпхиро за думата ''курва'', която използваше постоянно към потребителките във форума ще му се извиня и ще затворя темата.

Дотогава, продължавам да искам отмяна и на двата бана на Blaster и Fen!!!

П.С. Не искам да оставате с впечатление, че целя да дискредитирам Ъпхиро с тази тема. Просто той ми е най-ярък пример за толеранс към обидите от страна на модераторите. Иначе, той даже започна да ми става симпатичен, като се пообра малко. :)
 
Последно редактирано:
От: От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

има ли значение кого са баннали :D много сте се филмирали, тва е някакъв си форум. днеска има едни, утре други, не ми пука нито за едните, нито за другите :D Така или иначе познавам много малко хора от форума на живо, има някои, които ме кефят, други, които не ме кефят, ама и без едните и другите мога да живея :)
 
От: От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

има ли значение кого са баннали :D много сте се филмирали, тва е някакъв си форум. днеска има едни, утре други, не ми пука нито за едните, нито за другите :D Така или иначе познавам много малко хора от форума на живо, има някои, които ме кефят, други, които не ме кефят, ама и без едните и другите мога да живея :)

Няма лошо, киви. Бъди спокоен, за теб никой, никога няма да се застъпи. :)

За принципните хора, особено за тези, които намират смисъл в думата ''приятел'' (пък бил той и само виртуален) има огромно значение, кого и най-вече защо са баннали.
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Съгласявайки се с тези правила, Вие декларирате, че няма да изказвате каквито и да е мнения, които са обидни, вулгарни, сексуално ориентирани, омразни, нападателни или други, които нарушават моралните закони.

2. Показвайте респект и уважение към останалите потребители на форума.

Според представените мнения, Фен си е позволил някои по-остри думи към колегите. За Страна и Владко82 имам респективно мнение, както и към всеки потребител във форума. На никого не е приятно да се сипят обиди по негов адрес. Предполагам, че ако се вдигне бариерата пред стария ник на Бластър с предупреждение за респект към колегите, той ще почита това правило. Друг е въпросът, дали от ника на Фен пише само Бластър или 'по-малкият' му брат, или не се чувства комфортно върху новия си трон, след невъзможността да се настанява в старото си уютно кресло. Не е преметнал някого в "Пазара". Струва ми се, че Бластър ще бъде по-разумен с епитетите си от Фен, стига да му се даде шанс.
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Всеки сайт в интернет е частна собственост и собствениците могат да го администрират, както намерят за добре. Ти имаш право да не го ползваш, ако не ти харесва. Има около над милиард други сайтове, които можеш да посещаваш. Тва не е демокрация, набиите си го в главата.
 
От: Свободата на изразяване в Предприемач.ком

Случайно попаднах тука, напоследък чета само раздел "Политика".

Та мога да кажа мнението си специално за този раздел.

Първо, пълно е с флудери. Т.е., хора, които не защитават позицията си с аргументи (идеологическите клишета не ги броя), а трупат бройки и пречат на обсъжданията между нормалните участници
Второ, всяка тема се превръща в едно и също, независимо от тематиката й.
Трето, най-досадни там са потребители именно като бастъра, сега фен. Няма едно нормално аргументирано мнение по нито една тема, пише на развален български, като смята това за страшно духовито, намъква се в чужди, понякога доста сериозни разговори с глупостите си и се опитва да се изкарва опонент на хора, които се се стараят да го игнорират. Ми не може да бъде такъв дебило опонент в сериозен разговор, как не можете да го раберете?

В реалността може и да е някакъв симпатяга, който обича да се прави на идиот. Щом ви харесва, общувайте си с него там, където това е нивото. Но не стига, че почти не остана нормален българоезичен форум вече (независимо, че повечето дебили се преместика в социалките, все още си дърдорят и в тях), ами и в малкото теми, в които може да се комуникира, се намъкват такива тъпанари.

Миналата вечер го ебавах цели 2 часа с идеята поне малко да се усети, но не - та той дори не разбра че му се подигравам и защо го правя! Два часа, в които темата от сериозна се беше превърнала в балаган. Някой някога да е прочел аргумент от него? А конкретно за мен - върви ми постоянно по петите, плямпа напосоки и обяснява, че спори с мен. И изобщо не му пука, че аз няма как да споря с него, това би ми било дори обидно, честно казано.

В този форум си има теми за всичко. Аз, като не се интересувам от вътрешната бг-политика или не разбирам от програмиране, се старая да не пиша в подобни теми, реално и няма какво да кажа на ниво, само ще се пречкам. Затова бих искал всяка жаба да си знае гьола. Като не разбира от дума, то поне трябва да се усети от бан. Това да ти сложат бан в този форум, трябва верно да си пълен кретен, тук няма почти никакви ограничения за мненията. Аз имам поне 100 мнения, за които във всеки друг нормален форум биха си ме праснали модераторите от воле и щяха да са напълно прави. Да не говорим, че, както сега разбрах, е бил баннат и предишния му никнейм. Дори да забравим форумните правила, валидни за почти всички форуми по цял свят как се наказва заобикаляне на предишен бан. Но толкова ли няма поне капка достоинство?
 
Статус
Not open for further replies.

Горе