Спорът @uphero / @bamzo

От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Май точно щото не са слепи чакат да наведеш глава и да се изчисти проблема.Ама ти си нагъл и двуличен.

Няма да ти се вържа, не се опитвай. Админите нещо се правят оглушки. Сефте виждам доказан измамник да бъде оставен да сере по името на потребител.
Нарочно ли е или?
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

От всичко тук се разбира че uphero нито може да работи с хора нито да прави сайтове.
Неща които непрестанно съветва другите, както и всичките му защитници тук които повтарят едно и също и сипят само обиди.
Не можеш да вземеш 300 лева на човека и елементарни неща да не му довършиш, колко още 50 лева да даде за бисквитките ли?
Може да са малко 300 лв. за сайт според вас но повечето хора в Бг работят по 8 часа един месец тежък труд за тях.
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: CTAH
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Няма да ти се вържа, не се опитвай. Админите нещо се правят оглушки. Сефте виждам доказан измамник да бъде оставен да сере по името на потребител.
Нарочно ли е или?

Не знам кой краде темите на хората и не си довършва сайтовете-нали за това е спора в темата.
 
Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ама вие съвсем тази тема не е за даване на банове, тази тема е за да си разрешите проблемите

ктомов ви го написа ясно какво трябва да направите като само се дразните един друг няма да стане

Нещо май и на двамата ви куца комуникацията. Имали сте едни уговорки, ама такова, ама унакова ... и в крайна сметка и двамата увъртате.

@ъпхиро, реално той е прав, че си длъжен да му изпратиш темата, заедно с лицензионният ключ. В момента го държиш заложник и е нелегален. Ако му репортнат сайта пред автора, и няма въпросният ключ - му се пише на задника.

Реално той си е платил за темата. Не си е заплатил за "надписа с бисквитките" и за ЦЯЛОСТНИЯТ превод на админ панела, което включва всякакви 3rd party добавки, което няма как някой да го поиска под каквито и да е било уговорки.

Ей тук ви идва проблема - не сте се разбрали какво точно от админ панела влиза в таксата за превод. Клиента си е мислил, че ще е всичко, а ъпхирото, че е администрацията на темата. Това, което клиента го иска - няма да се намери кой да го изпълни, не и за тази такса. Ако има 10 плъгина с по 300 стринга всеки, ще си отпревеждаш.

@бамзе, тук пък е и твоята грешка. Сам признаваш, че си лаик, но очакваш да ти се извършат неща, за които не си напълно наясно.

Като цяло доста зле ви тече комуникацията, вижда се и в последните 5 страници. За да има мир:
@бамзе, дай да ти туря един плъгин за прословутите бисквитки и да се решава проблема. Преведи на хирото оставащите 40 лева и спрете да правите драми ала МТВ 15 годишни майки.
@ъпхиро - прати темплейта на човека, все пак си е заплатил за него.

Значи и двамата сте запънали като магарета на мост и никой не иска да се разберете и двамата сте за бан и само се дразните в тази тема

uphero ти НЕ искаш да си получиш 40 лева а държиш да е твоето .... да го баннем ама го държиш със темата ... (право да го баннем ще има само ако му я пратиш а той не ти изпрати парите) ...


=====================================================

bamzo на теб незнам какъв ти случая може но това накрая е дребен селски тарикатлък... плащаш си каквото си дължиш и после се оплакваш от какво си недоволен.... сега като си скъсил плащането също си в графата некоректни...

оптиа се от 200 кладенеца да донесеш вода че те излъгал с фактурата за темата и тнт което другите от форума ти показаха че не е така... и сега си готов да се разделиш с минимум 300 лв за тема и нов девелопър само и само да е твоето

просто приемаш че някой програмисти не работят на клиента винаги е прав и получаваш само първоначалната уговорка (дори глупавите кукита да са копи пейст на 5 реда код за 30 секудни) и сега вместо да доплатиш 40 лв. си готов да почнеш всичко отначало само и само да го изкарваш uphero некоректнен... ако му пратиш 40 лв а той не ти прати темата той ще е некоректен...
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Такива що ги траете бе? Аз съм дал всичко, вие го държите да ме плюе още? Слепи ли сте?

Ти щото си идеален. А енванто акаунт дал ли си му да може да си ъпдейтва темата?

А ако ще има банани трябва и двамата да го отнесете.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Относно бисквитките - поставят се при напълно завършен сайт. Създава се отделна страница с декларация за поверителност, в която се описват всички услуги на третите страни, които сайта ти използва - аналитикс, шер бутони, социални кутийки, форми за коментари (ако са от външен сайт), външни видео плейъри и други. 'Бисквитеното' съобщение съдържа препратка точно към тази страница. Ако не използваш услуги от трети страни - съобщението е излишно. В случай, че ще използваш такива услуги, но не знаеш точно какви - с времето и добавянето им, ги дописваш в страницата.

Темата не е открадната, а ти е инсталирана в системата и винаги можеш да си свалиш.
 
Последно редактирано:
От: Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ама вие съвсем тази тема не е за даване на банове, тази тема е за да си разрешите проблемите

ктомов ви го написа ясно какво трябва да направите като само се дразните един друг няма да стане



Значи и двамата сте запънали като магарета на мост и никой не иска да се разберете и двамата сте за бан и само се дразните в тази тема

uphero ти НЕ искаш да си получиш 40 лева а държиш да е твоето .... да го баннем ама го държиш със темата ... (право да го баннем ще има само ако му я пратиш а той не ти изпрати парите) ...


=====================================================

bamzo на теб незнам какъв ти случая може но това накрая е дребен селски тарикатлък... плащаш си каквото си дължиш и после се оплакваш от какво си недоволен.... сега като си скъсил плащането също си в графата некоректни...

оптиа се от 200 кладенеца да донесеш вода че те излъгал с фактурата за темата и тнт което другите от форума ти показаха че не е така... и сега си готов да се разделиш с минимум 300 лв за тема и нов девелопър само и само да е твоето

просто приемаш че някой програмисти не работят на клиента винаги е прав и получаваш само първоначалната уговорка (дори глупавите кукита да са копи пейст на 5 реда код за 30 секудни) и сега вместо да доплатиш 40 лв. си готов да почнеш всичко отначало само и само да го изкарваш uphero некоректнен... ако му пратиш 40 лв а той не ти прати темата той ще е некоректен...

И аз това казвам - да се издължи и ще си получи всичко което влиза в уговорката ни!

@Торбалан, поискал съм имейл на който да пращам ъпдейтите, мисля няма разлика.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Темата не е открадната, а ти е инсталирана в системата и винаги можеш да си свалиш.


Не е баш така ...

А енванто акаунт дал ли си му да може да си ъпдейтва темата?

@Торбалан, поискал съм имейл на който да пращам ъпдейтите, мисля няма разлика.
Днес му ги пращаш, утре ти стане криво и спреш.

За това се прави нов акаунт и се предава на възложителя.
 
От: Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ама вие съвсем тази тема не е за даване на банове, тази тема е за да си разрешите проблемите

ктомов ви го написа ясно какво трябва да направите като само се дразните един друг няма да стане



Значи и двамата сте запънали като магарета на мост и никой не иска да се разберете и двамата сте за бан и само се дразните в тази тема

uphero ти НЕ искаш да си получиш 40 лева а държиш да е твоето .... да го баннем ама го държиш със темата ... (право да го баннем ще има само ако му я пратиш а той не ти изпрати парите) ...


=====================================================

bamzo на теб незнам какъв ти случая може но това накрая е дребен селски тарикатлък... плащаш си каквото си дължиш и после се оплакваш от какво си недоволен.... сега като си скъсил плащането също си в графата некоректни...

оптиа се от 200 кладенеца да донесеш вода че те излъгал с фактурата за темата и тнт което другите от форума ти показаха че не е така... и сега си готов да се разделиш с минимум 300 лв за тема и нов девелопър само и само да е твоето

просто приемаш че някой програмисти не работят на клиента винаги е прав и получаваш само първоначалната уговорка (дори глупавите кукита да са копи пейст на 5 реда код за 30 секудни) и сега вместо да доплатиш 40 лв. си готов да почнеш всичко отначало само и само да го изкарваш uphero некоректнен... ако му пратиш 40 лв а той не ти прати темата той ще е некоректен...


А дали ако му бях пратил цялата сума щеше да даде файловете на темата и дасложи тея кукит за които е казал ОК.Пари съм изпратил след като ме е блокирал и ми е казал да се спасявам сам.Като пиша че е некоректен какво щеше да стане-да се изреди всякаква паплач да обижда без да са чели както стана и сега.
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Не е баш така ...




Днес му ги пращаш, утре ти стане криво и спреш.

За това се прави нов акаунт и се предава на възложителя.

Ако ме светнеш как мога да се отърва от тази тема и да му я прехвърля ще черпя!!! И тия бисквитки да си ги слага сам, колко пъти да ви пиша, че не влизаха в уговорката?
 
От: Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

И аз това казвам - да се издължи и ще си получи всичко което влиза в уговорката ни!

@Торбалан, поискал съм имейл на който да пращам ъпдейтите, мисля няма разлика.
То имаше и обещания за проклетите бисквити ама стана друго-забравил беше ,не били в уговорката и т.н.
 
Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ех тия пусти бисквити бе. Не можахте да ги разделите.
Ето плъгин: https://bg.wordpress.org/plugins/cookie-notice/ <- не съм го пробвал, не ползвам Wordpress, но отзивите изглеждат добре, а инсталацията - елементарна.
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ако ме светнеш как мога да се отърва от тази тема и да му я прехвърля ще черпя!!! И тия бисквитки да си ги слага сам, колко пъти да ви пиша, че не влизаха в уговорката?


Дръж си я темата не ми трябва.Само че другия път като ревнеш че си ощетен първо се замисли ти какви магарии си направил.

Няколко пъти казах че ще се прави наново сайта и ще си взимам нова тема за да разберете че проблема не е било да преведа 40лв и да си ги спестя.Проблема е в профито което избрах.

Айде сложете ми вече бан за да миряса господин БОКА.

За мене темата приключи и пожелавам успех в бизнеса на всички включително и на Иво.
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Дръж си я темата не ми трябва.Само че другия път като ревнеш че си ощетен първо се замисли ти какви магарии си направил.

Няколко пъти казах че ще се прави наново сайта и ще си взимам нова тема за да разберете че проблема не е било да преведа 40лв и да си ги спестя.Проблема е в профито което избрах.

Айде сложете ми вече бан за да миряса господин БОКА.

За мене темата приключи и пожелавам успех в бизнеса на всички включително и на Иво.

Не ти отива да се правиш на жертва.
И не тук мястото да ти казвам по 10000 пъти, тук е стената на срама за такива "бизнесмени" като теб.
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Не ти отива да се правиш на жертва.
И не тук мястото да ти казвам по 10000 пъти, тук е стената на срама за такива "бизнесмени" като теб.


Стена ли е ешафод ли е не знам.Не го решаваш ти,нито пък аз.Живуркай си,търси си говеда да работят с тебе-защото се видя че с хора не можеш.А аз ще чукна на дърво да имам късмет да не попадам на такива професионалисти като тебе.Плюнки,слюнки и обиди ще ги преглътна и ще продължа напред без да обръщам внимания на твоята особа.В този форум съм главно за да ползвам услуги на професионалисти и да си плащам за тези услуги.Според работата и според цената която кажат.Ако не я свършат - няма пари.Лошото е че от 5или 7 официални сделки 2 са дърво-лошо за форума.

Или я заключвайте тази тема или я трийте,може и бан да ми сложите-каквото решите.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

1f3432adc0957637ef80955868d766ca.jpg
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Стена ли е ешафод ли е не знам.Не го решаваш ти,нито пък аз.Живуркай си,търси си говеда да работят с тебе-защото се видя че с хора не можеш.А аз ще чукна на дърво да имам късмет да не попадам на такива професионалисти като тебе.Плюнки,слюнки и обиди ще ги преглътна и ще продължа напред без да обръщам внимания на твоята особа.В този форум съм главно за да ползвам услуги на професионалисти и да си плащам за тези услуги.Според работата и според цената която кажат.Ако не я свършат - няма пари.Лошото е че от 5или 7 официални сделки 2 са дърво-лошо за форума.

Или я заключвайте тази тема или я трийте,може и бан да ми сложите-каквото решите.
В доброто старо време форума беше добро място за тези цели но сега според мен, или по липса на контрол или поощряване на такива индивиди като Uphero и подобните му които трупат мнения с цената на всичко най вече с цапане на темите и обиди положението не е на добре може да изтриете и мойте теми, постове и да ме баннете даже ще съм ви благодарен.
И нека червените репутации започнат сега.
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

В доброто старо време форума беше добро място за тези цели но сега според мен, или по липса на контрол или поощряване на такива индивиди като Uphero и подобните му които трупат мнения с цената на всичко най вече с цапане на темите и обиди положението не е на добре може да изтриете и мойте теми, постове и да ме баннете даже ще съм ви благодарен.
И нека червените репутации започнат сега.
Ти пишеш от 2 години. Доброто старо време беше преди това.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Бъмзи, и всички останали - правел съм много над уговорката без да искам заплащане, но само ако отсреща ми има човек, а не леке което ти опява, че си го излъгал 8 лева.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Бъмзи, и всички останали - правел съм много над уговорката без да искам заплащане, но само ако отсреща ми има човек, а не леке което ти опява, че си го излъгал 8 лева.


Благодаря за поредния комплимент.Няма да те питам от коя планета си,защото ти си от гората.Как са те пуснали да излезеш от нея си е просто загадка.Не можеш ли 1час,1 ден или 1 седмица да не обиждаш(по-големи срокове явно ще са научна фантастика). Това поне направи като не си довършваш работата и като приватизираш теми.

Бамзо се пише не бъмзи.
 

Горе