Спорът @uphero / @bamzo

От: Спорът @uphero / @bamzo

Да не забравиш съобщението за бисквитките.Може и на търг да го пуснеш без да очакваш много.
Ааа, ако ще разменяме темата от тото 2 за бисквитки, не ги ща.. напрайл съм си Орео. Другия кандидат пичeли :D
 
Re: От: Спорът @uphero / @bamzo

@Blinky да не си решил да правиш някои сериал и оставяш такива драми за да събираш безплатни идеи :).
17 страници едно и също... честно не ви ли писва?

Не знам какво съм решил, но още малко и ще почиват и двамата, защото 1 седмица генерират работа на админите. Това не е много нормално. ;) Щом не се разбират, явно имат по сериозни проблеми от това с тия 40 лева. ;)

@bamzo, с теб 100 пъти да си пишем, все един и същ е резултата. Не мога да се разбера нито с теб, нито с него, а си комуникирам с двамата. Кажи какво искате....засрали сте се един друг, какво очаквате от тук натам? И пич, гледай да изполваш договори в бъдеще. ;)

Всеки път едно и също...някой се прецаква (тук не знам кой кого) и после айде и админите трябва да са в драмата, защото те трябва да вземат страна и да банират някой. Как да стане като сме форум, едно общество и решенията са общи, а пък други глупости, че сме Съдебни спорове, не ми се слушат. И може ли едни 40 лева да ви прецакат толкова. ;)
 
Да ви пусна една анкета, за да гласуват всички? Да го решим този велик спор веднъж за винаги. Има и да си размените и по итрейдове, това е достатъчен гарант, че хората ще имат едно на ум за този с негативен такъв.
 
От: Спорът @uphero / @bamzo

Аз приключих с тоя форум.
Щом такива навлеци се толерират заедно с работничките им да серат.
 
От: Спорът @uphero / @bamzo

Аз приключих с тоя форум.
Щом такива навлеци се толерират заедно с работничките им да серат.


Оправи си бакиите първо.Като се завиеш презглава с одеялцето проблемите не се решават.

Няколко пъти ти писах тук че правиш глупости и чакаш друг да ти решава проблемите които си създал.Вземи се в ръце.Решението е много просто и близко до акъла.
 
От: От: Спорът @uphero / @bamzo

Ама на теб май ти е кеф само да се джавкате. Цъкайте си тогава на мен ми е забавно.


Изобщо не ми е забавно-донякъде де,няма да си кривя душата.Приемете го като кратък социален експеримент-как нещата се завъртат на 180 градуса.Поздрави на всички следящи сериала.:)
 
Баси селендурите човек.

Ъпче, не се притснявай, няма да страдаме много. Колкото до другия анимационен герой - започни да подписваш договори и да работиш с хора, с който се разбираш.

Поздрави и на теб и на безценното ти име на фирмата там каквато издънена кауза защитаваш.
 
От: Re: Спорът @uphero / @bamzo

Баси селендурите човек.

Ъпче, не се притснявай, няма да страдаме много. Колкото до другия анимационен герой - започни да подписваш договори и да работиш с хора, с който се разбираш.

Поздрави и на теб и на безценното ти име на фирмата там каквато издънена кауза защитаваш.


Ако не цениш себе си няма как да искаш другите да те ценят
 
Re: От: Re: Спорът @uphero / @bamzo

Ако не цениш себе си няма как да искаш другите да те ценят

Ценя свирките на Лъвов мост по 20 лева, черпи ъпчето 2 и да се приключва с драмите. По-скоро изглежда, че си евтин брат, не че се цениш. :)
 
От: От: Re: От: Спорът @uphero / @bamzo

Ти къв си смотан не е истина. Ей ти линк https://wordpress.org/plugins/cookie-law-info/installation/ оправя се точно за 2 мин. Ако не можеш да се опрайш с тва, вместо да се занимаваш с онлайн бизнес, сайтове и т.н. и да спамиш форума, изпълни следните 3 стъпки:

1. Изключи си компютъра
2. Хвърли го през прозореца
3. Намери си няква работа, която не е свързана с компютри, примерно на полето, България има нужда от хора, дето да копат

Бреееейй, ти май искаш да закриеш икономиката в България?
Ако не разбирам от политика и закони, според теб нямам право да си купя 3-4 депутата и да ми направят изгодна политика и закони ли?

уферото (малката буква си е негова) не мога да коментирам, защото от известно време цъкат сантасе с бластера в игнор сипсъка ми - единствените двама, заслужили с много мъки и труд това място.
За нуждата от договор и техническо задание стана ясно вече, няма да го коментирам. Но за недовършена работа и блокиране на комуникация аз бих блокирал по-нататъшни плащания. bamzo се е прекарал, видя се и от темата за продажба на закупения темплейт. Няма как да дам пари за нещо, в което има дори една сбъркана буква, например. Камо ли при прекратена комуникация. Да не говорим за одисеята, съперничеща на тема в раздел политика, и безбройните и безкрайни обиди.

Blinky, щом искаш да си толкова демократичен - заключвай темата и пусни една анкета. Ако щеш и явна, но по-успешна би била да е анонимна, според мен.
 
Re: От: От: Re: От: Спорът @uphero / @bamzo

Blinky, щом искаш да си толкова демократичен - заключвай темата и пусни една анкета. Ако щеш и явна, но по-успешна би била да е анонимна, според мен.

Не бе, в тази. Нали хората трябва да гласуват на база "предизборни агитации" :)

Определено анонимна, за да не се получат сакътлъци. Но ако искат да си кажат, да ги видим кой е по прав. И ъпче, никой не се толерира тук, просто някои търпим лай*ата на другите, сещаш ли се. ;) Подбирай си добре думите, защото започваш да звучиш кретенски.
 
От: Re: От: От: Re: От: Спорът @uphero / @bamzo

Не бе, в тази. Нали хората трябва да гласуват на база "предизборни агитации" :)

Определено анонимна, за да не се получат сакътлъци. Но ако искат да си кажат, да ги видим кой е по прав. И ъпче, никой не се толерира тук, просто някои търпим лай*ата на другите, сещаш ли се. ;) Подбирай си добре думите, защото започваш да звучиш кретенски.

Ми то му писва на човек.
Тоя повтаря като развалена грамофонна плоча едно и също, което си е чиста лъжа.
Но като го повториш достатъчно пъти и почват да ти вярват ей го вискяра пресен пример - чел недочел несвършена работа имало.
Как да спориш с такива?
Ако продължа да си държа на моето (доказал съм, че съм прав) темата ще стане 2000 страници.
Тоя разчита да ми писне както и стана и да спра да споря и да продължи с неговите си измислици.
Станчо му е аргатин и затова чупи стойки, да направи мили очички на шефа, и той сайта бил представял на прота и бил кенеф. Странно, защото тоя си осра сам сайта много преди да ми писне от него.
Казал съм каквото имам, доказах, че тоя е тарикат на дребно, който се мъчи да ме изнудва да му работя ангария и да ме държи с парите.
Ама не е познал, а вие на познат като правите услуга правите сигурно договори и пишете по 10 страници задания?
 
Да се намеся малко и аз и да хвърля яснота, защо тази тема все още я има. Аз репортнах темата в която вчера кипна модерация и бяха изтрити маса мнения на Бамзо в които той се защитава, а това на мен хич не ми се понрави.

Ъпхиро, ти се изложи и си също толкова некоректен, колкото и Бамзо. Нямаш подписан договор, съгласил си се за бисквитките, пък макар и да е било в последствие. Никъде от цитатите до сега не видях да си написал, ще го направя, но ще се заплати допълнително, нали така? Мяташ лайна по човека, а не погледнеш каква каша си забъркал и ти самият. Накратко - не си изпълнил поет ангажимент.

Отделно на това пък ПРИСВОЯВАШ чужда собственост, а именно темплейта, който държа заложник. Получил си плащане за въпросната тема, трябваше да я предоставиш на клиента, а не да я подаряваш на трето лице. За мен това е измама, пък ти си го разбирай както искаш.

А що няма мнения против твоето? Щото мнозинството от форума ги е страх да не си потрошат и без това малката репутация, защото те знаят как си решаваш проблемите с картони и като се появи една групичка гъзоблизци, какво се случва. Ако се пусне една анонимна анкета, ще видиш, че много повече хора мислят, че твоята постъпка е по-некоректна от неговата.

А по-долу е моето мнение по темата, обсъдено с администратор на форума, тъй че не скачайте против Банко за това, че им позволява този панаир. Аз го помолих да го позволи, за да се доизложат и двамата, та да стане ясно на всички кой - какъв е.

Banko
Всъщност бате , изтъркаме всички мнения, в които пак се засягаше проблема с тия 40 лева, не е изирателно само на оня тип.
Казвам го, защото иначе излгежда грозно ккто си го написал в рипорта, за това.

Красен Томов
Видях какво сте изтрили, четох темата до 8 вечерта, в последствие не знам какво се е случвало
А това е моето мнение по темата
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=54588&page=12&p=727894&viewfull=1#post727894
Постъпката на Ъпхирото е повече от грозна, и не ви прави чест че дори му позволихте да запази темата.
Не защитавам бамзе, бамзо или както там се нарича, за мен и двамата са некоректни един към друг, но тези цигански и дребнави номера, няма как да ги толерирам, камо ли да заемам страна.

Banko
аз ще я изтрия утре, само искам да се види, че това няма да се търпи да засират целия форум

Красен Томов
Абе да се оправят както могат, всъщност и двамата са в правото да реват, и явно няма да излязат на една глава. Проблема е друг - заемате страна, в случая страната на Ъпхиро.

Banko
мда, аз се чудя дали няма да се разсърдят, ако им дам почивка и на двамата
не сме заели негова страна, сегаси пиша и с другия герой на скайп
защото той пък търси справедливост от нас? как да му дам, ако не са използвали никакви договори, фактури, външни сайтове за посредничество?

Красен Томов
И двамата са балъци и тва е
Оставяйте им една тема да се кълват и да се плюят, пък те си знаят. Аз вече си изградих мнение за хирото, също и за бамзото

Banko
мда, мисля да им отделя тази дето я насраха
еми супер тегав характер и много кофти постъпва последн време

Красен Томов
Ама просто тази ваша намеса с модерацията, никак не ми се понрави. Съжалявам, но при конфликт, нещата не се решават с триене.

Banko
какво предлагаш? да се вслушам все пак и от трето лице

Красен Томов
Моето мнение - да се оставят да се оправят двамата. Отваряй им темата, да си пишат там кой каквото сметне за добре, защото сега с Хирото насрахме друга тема. Направихте раздел за политика да се плюят един друг, една тема няма да е проблем, даже ми е интересна

Banko
мда, ще има, но лошото е, че във всяка познаха

Красен Томов
И точно покрай темата с черният списък, и действието на хирото днес, смятам че е от полза това нещо

Banko
и модерация от към триене е неизбеждна
ох, след малко почвам да отделям темата им

Красен Томов
Защото аз имах не лоши впечатления от него, но с тази си постъпка, просто ме падна в очите и ще отбягвам всякакви контакти с него, а да не се чува за работа. Накратко, направих си изводите от постъпките и на двамата. И двамата не стават за работа. И двамата са деца.

Banko
някакви идеи за заглавие?

Красен Томов
Никаква

Banko
защото няма да престанат
и там ще им местя мненията
мисля, че така е коректно за двамата

Красен Томов
Да е на едно място, да се покажат и двамата що за стока са

Banko
мда
точно

Красен Томов
Това смятам е най-правилно, защото иначе излиза така както тази вечер ми се стори, че е - взимане на страна и цензура от ваша страна

Banko
само ще си наредят
още тогава им го казах

Красен Томов
Не ги знам тези хора как изобщо си намират работа ...
Девойката била ощипана, та го блокирала щото искал да му се сложи надпис за бисквитки

Banko
мда

Красен Томов
Ясно, че това не е било в първоначалното задание, ама хирото се цигани повече от циганин

Banko
мда, така е
леле, повече от 10 страници са
мамка им и на двамата

Красен Томов
Явно са деца, не ги знам на каква възраст са, но имат още да учат за бизнес взаимоотношенията и как се води диалог и сделка с клиент

Аз приключих с тоя форум.
Щом такива навлеци се толерират заедно с работничките им да серат.

Чакай малко бе, що смяташ, че трябва теб да те толерират, а него не? Аз съм на мнение, че ти не трябва да бъдеш толерирания. Проблем?
 
От: Спорът @uphero / @bamzo

Точно затова говорех за съжаление, бъмзито повтаря,повтаря и томов разбрал грешно.
Мързи ви да четелите ли?
 
От: Спорът @uphero / @bamzo

Томов теб ако почнат да ти говорят, че си ги излъгал с десет леа и им даваш доказателство, че не е така и ония ти реве насреща ко шнапраиш бе?
 
Re: От: Спорът @uphero / @bamzo

Аз приключих с тоя форум.
Щом такива навлеци се толерират заедно с работничките им да серат.

УРААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА!
 
Re: От: Спорът @uphero / @bamzo

Точно затова говорех за съжаление, бъмзито повтаря,повтаря и томов разбрал грешно.
Мързи ви да четелите ли?

Томов видя това, което се показа.

[18.8.2015 г. 19:00:59] мд комерс 2015: трябва да сложим и надписа за бисквитките
[18.8.2015 г. 19:01:12] Ивайло Костов: Ок

Поел ли си ангажимент за бисквитките? С това "Ок" се съгласяваш, т.е. да!
Обяснил ли си на човека, че трябва да си заплати допълнително за това? НЕ.

Прехвърли ли темата е неговият Енвато профил? Не. Къде е темата с ключа? В трето лице.

На кратко, не си изпълнил поет ангажимент. Присвоил си чужда собственост.

Сам прецени това като какъв те класифицира.

Аз бях до тук с коментарите си, направих си извода и за двама ви. И двамата сте некоректни и не сте хора с които бих работил. Тва е.

Томов теб ако почнат да ти говорят, че си ги излъгал с десет леа и им даваш доказателство, че не е така и ония ти реве насреща ко шнапраиш бе?

Определено няма да тръгна да му се дръвча, да поемам ангажименти, които не възнамерявам да изпълня и в последствие да прекратя комуникацията едностранно, както си направил с блокирането. По-скоро ще се опитам да проследя къде е грешката и в какво точно. Отделно на това, ти за сефте ли купуваш нещо от енвато? Що нямаш оборотни пари с които да закупиш нужното на клиента и след като видиш колко ти е коствало, да му поискаш дължимото? Щото ти е толкова акъла, за това.
 
От: Re: От: Спорът @uphero / @bamzo

Томов видя това, което се показа.

[18.8.2015 г. 19:00:59] мд комерс 2015: трябва да сложим и надписа за бисквитките
[18.8.2015 г. 19:01:12] Ивайло Костов: Ок

Поел ли си ангажимент за бисквитките? С това "Ок" се съгласяваш, т.е. да!
Обяснил ли си на човека, че трябва да си заплати допълнително за това? НЕ.

Прехвърли ли темата е неговият Енвато профил? Не. Къде е темата с ключа? В трето лице.

На кратко, не си изпълнил поет ангажимент. Присвоил си чужда собственост.

Сам прецени това като какъв те класифицира.

Аз бях до тук с коментарите си, направих си извода и за двама ви. И двамата сте некоректни и не сте хора с които бих работил. Тва е.



Определено няма да тръгна да му се дръвча, да поемам ангажименти, които не възнамерявам да изпълня и в последствие да прекратя комуникацията едностранно, както си направил с блокирането. По-скоро ще се опитам да проследя къде е грешката и в какво точно. Отделно на това, ти за сефте ли купуваш нещо от енвато? Що нямаш оборотни пари с които да закупиш нужното на клиента и след като видиш колко ти е коствало, да му поискаш дължимото? Щото ти е толкова акъла, за това.
Трябва да направим нещо.
ОК (добре)
Не означава, добре ще го направя.
И това е след като си получи сайта. Така, че дали или си е мое решение.
""" Отделно на това, ти за сефте ли купуваш нещо от енвато? Що нямаш оборотни пари с които да закупиш нужното на клиента и след като видиш колко ти е коствало, да му поискаш дължимото? Щото ти е толкова акъла, за това.""""
това не го схващам?
 

Горе