iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Използвате ли метода добавяне в социални мрежи за беклинкове и трафик?


  • Общо гласове
    141
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Кога можем да очакваме новата версия достъпна?
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

И аз приключих с тестовете днес преди няколко часа. Социалните мрежи са почти 70. Предполагам, че Борисов просто ще обобщи резултатите от всички тестове и ще пусне ъпдейта до няколко часа. А, ако някой още се тутка и още не може да прежали парите за няколко бири с приятели после да не се чуди защо го няма в серпа.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте,

С удоволствие искам да кажа, че в момента, когато пиша този пост, вече се разпращат еmail-ите с данните за новия ъпдейт на iSOCBOX - v1.7.

Повече за самия ъпдейт можете да прочетете в писмото, но най-важното е, че мрежите в iSOCBOX вече са НАД 65!

Трябва да се отбележи, че има подобрения и по ръководството за употреба, както и други малки подобрения.

!!! ВАЖНО !!! Официалната цена на iSOCBOX вече $35 !!! ВАЖНО !!!

НО както винаги аз мисля за приятелите и колегите си от форума, затова има следните намаления, които влизат в сила, след като бъдат активирани:

КУПОН ЗА ОТСТЪПКА 10$ специално за потребителите на Predpriemach.com:
Код:
Predpriemach25
КУПОН ЗА ОТСТЪПКА 15$ специално за следващите 10 потребителия:
Код:
OldPrice20
Можете да зарадвате познат или приятел, а защо не и колега, като му подарите един от тези купони.

Надявам се, че всички ще бъдат доволни от така дългоочаквания ъпдейт, а уебмастърите ще излязат в почивка поне за месец, за да не се налагат допълнителни промени :)

Последното важно нещо, което искам да кажа на всички е, че ще отсъствам от 06.08.2011 до 11/12.08.2011

Ако имате нужда да се свържете с мен, моля пишете ми на имейл-а посочен в първият пост.

Ако имате въпроси относно iSOCBOX можете да ги зададете и в темата, ще се постарая да отговоря на всички, когато се върна. Предполагам, че и останалите активни потребители на iSOCBOX няма да оставят нуждаещите се от помощ.

С уважение,
Борисов
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Поздрави първо за новата версия!
Да попитам само аз ли имам проблем с архива?Около 15 тина файла ми дава грешка - invalid access to memory location
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Поздрави първо за новата версия!
Да попитам само аз ли имам проблем с архива?Около 15 тина файла ми дава грешка - invalid access to memory location

При мен няма проблем.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Поздрави първо за новата версия!
Да попитам само аз ли имам проблем с архива?Около 15 тина файла ми дава грешка - invalid access to memory location
И аз също имам подобен проблем, въпреки че уж работя с най-новата версия на WinRar, че с него съм си свикнал от време уно. :) Иначе поздравления за новата версия!
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте,

Току що се прибирам. Моля всички, които имат някакви проблеми да се свържат с мен чрез скайп, където потребителското ми име е mythosbg.

С уважение,
Борисов
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте колеги,

КУПОН ЗА ОТСТЪПКА 15$ специално за следващите 7 потребителия:
Код:
OldPrice20

Лека полека купоните си отиват, затова реших да пиша в темата, за да няма пропуснали офертата.

С уважение,
Борисов
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Аз съм един от бета тестарите на последната версия. Минах ги и на регистрация и на постване. Нямах проблем, отлична работа колега.
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Някой от вас да има наблюдение дали постването на линкове от чуждоезични сайтове ще се приеме зле от админите на тези социалки?

Извинявам се за лекия офф-топик.
Поздрави!
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Аз не бих поствал чуждоезични сайтове в български социалки:

1. Съвсем нормално е админите на социалките да не са във възторг - в края на краищата това превръща сайта им от социална мрежа за общуване в обикновена спамилка
2. Ако в един сайт се допускат букмаркове на всякакви езици (щом може английски не би трябвало да има пречка и за руски, сръбски, румънски и т.н.) то стойността на линковете от този сайт спада силно, тъй като релевантността на сайта е силно размита между отделните езици и тематики
3. Има специализирани социални мрежи, които са предназначени за публикуване на линкове само свързани с определена тематика. Там е изключено да се публикуват линкове на други тематики, а за друг език е просто недопустимо. Между другото обаче линк от тематична социална мрежа има много по-голяма тежест отколкото линк от обща социална мрежа (при равни други условия), като естествено само при условие, че вашият сайт е свързан с темата

Вкратце - да, ще се приеме зле, но реално и за нас уебмастърите е по-добре да не се оспамват българските социални мрежи за да имат по-голяма стойност линковете събмитнати в тях
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Доволен съм от iSOCBOX справих се горе долу лесно със него. Направих регистрация по социалките и после съвсем лесно добавих новини. Част от социалките не одобряват url на кирилица. Това е от мен заслужава си.

 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Отличен софтуер! Днес имах възможността да го изпробвам - работи безупречно! Инструкциите са изчерпателни.
 
От: От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте приятели,

Доволен съм от iSOCBOX справих се горе долу лесно със него. Направих регистрация по социалките и после съвсем лесно добавих новини. Част от социалките не одобряват url на кирилица. Това е от мен заслужава си.

Отличен софтуер! Днес имах възможността да го изпробвам - работи безупречно! Инструкциите са изчерпателни.


Благодаря и на двама ви за отзивите. Пожелавам ви успешно и приятно ползване на iSOCBOX!

Освен това, искам да напомня нещо:

Останаха само 5 OldPrice20, така че, ако не сте се възползвали, сега е момента!
Поздрави,Борисов
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Скриптът наистина работи учудващо добре :) 10х
Сори за оффтопика, ама на кой е парчето, ползвано в презентациония клип на сайта на скрипта?
И апропо, вече има няколко социални мрежи, които вече не бацат :(
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Невероятно но факт,
изключително лесен за използване :)
след като го закупихме ползваме само него за субмит в Български социални мрежи
факта , че може да използва синонизиация на текст го прави един невероятно полезен tool
Г. Шопов HostSean.bg


п.с.
колега ако направите при спинване да може да разпознава и [+ +|||] ще бъде чудесно :)
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте,

искам да попитам дали може на 2 машини да се инсталира програмата без да се купува 2 пъти? На домашното ПЦ и на служебния лаптоп?

Поздрави!
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Здравейте,

Отговорих ви чрез Лично съобщение.

Поздрави,
Борисов

Здравейте,

искам да попитам дали може на 2 машини да се инсталира програмата без да се купува 2 пъти? На домашното ПЦ и на служебния лаптоп?

Поздрави!
 
От: iSOCBOX - ЛЕСНО И БЪРЗО ДОБАВЯНЕ в Българските Социални Мрежи

Ами да вдигна малко и аз темата. Днес си го купих този "звяр" и сега го гледам умно. :) ...все едно разбирам
Направих няколко проби и още го разучавам. Имам поне десетина въпроса, но предполагам ще ми преминат след няколко дневно тестване. За сега съм с много добри впечатления и пакета е подготвен и направен добре.
Успехи за напред.
 

Горе