От: OLX изцяло се променя....
С няколко десетки бона за реклама може да се стартира според мене, с малко повече креативност и по-малко може, момента наистина е добър. Инвеститори се намират.
Само фейсбук, адуърдс и друга онлайн реклама, мани тия билборди и тв, както Гери Вайнерчък вика хората вече пътя дори не гледат докато карат(гледат си телефона), какво остава билборди да гледат. А по време на телевизионните реклами всеки отива до тоалетна и да си намаже филия с майонеза, там пускат реклами големи компаний, който плащат на посредници, който им правят рекламите, все им е тая че не са ефективни. По радиото може една кратка реклама, 20-50 лв на час струва, за 1000 лв 30% от населението ще чуе за новия сайт за обяви

И по тв не е чак толкова скъпа, ама е безмислена както казах.
В адуърдс безплатни обяви струва 10 стотинки на клик. Има един сайт, който въпреки брутално лошия дизайн и име по-зле и от това на олх-а (ценотавр-бг.ком) пак има разни потребители, какво остава ако найстина качествен сайт се направи.