OLX изцяло се променя....

От: OLX изцяло се променя....

Аз не се оплаквам , за сега всичко си е постарому... ще видим след месец.
 
От: OLX изцяло се променя....

А тази глупост с потвърждаването на обявата по мейл каква е?
Всяка обява трябва да я потвърждавам, за мен е изнервящо където пускам 3 обяви на кръст, предстваям си някой с повече.
 
От: OLX изцяло се променя....

А тази глупост с потвърждаването на обявата по мейл каква е?
Всяка обява трябва да я потвърждавам, за мен е изнервящо където пускам 3 обяви на кръст, предстваям си някой с повече.
Ай стига бе.
Имам да качвам 10 обяви. Някой да си търси гоблени :lol:
 
От: OLX изцяло се променя....

Не, само на първата ми искаше потвърждение останалите направо си се публикуват, грешка:), абе като не си го ползвал преди активно не е дразнещо, аз свикнах, сега ше намятам 100-тина обяви:lol:
 
От: OLX изцяло се променя....

Днес пак чаках 2 часа докато ми се публикуват обявите...
 
От: OLX изцяло се променя....

Както съм ядосан днес, тия направо ме вбесиха. Не стига, че ми напълниха пощата, ами ми отказаха обява понеже била с нереално ниска стойност. Какво става бе това сайт за покупко продажба ли беше или гестапо? Те да ти определят коя цена каква е? Бахти историята.
Или простотията, че дори маркирайки "по договаряне" не може да пуснеш обявата без да си попълнил цена...
 
От: OLX изцяло се променя....

Здравейте, няколко пъти си редактирах обявата и не знам къде да натисна, за да потвърдя. Не намирам бутон със съответния текст. Моля, обяснете ми къде да натисна след като съм въвела нужните данни. Аз съм сляпа, затова се ръководя само по текста на бутоните. Ако бутонът не е надписан, кажете как изглежда и ще трябва някой да ми помогне. Поне за мен е много по-трудно отпреди да се оправям в сайта с екранен четец.
 
От: OLX изцяло се променя....

Как в търсенето да добавя и цена?!?
 
От: OLX изцяло се променя....

Здравейте, няколко пъти си редактирах обявата и не знам къде да натисна, за да потвърдя. Не намирам бутон със съответния текст. Моля, обяснете ми къде да натисна след като съм въвела нужните данни. Аз съм сляпа, затова се ръководя само по текста на бутоните. Ако бутонът не е надписан, кажете как изглежда и ще трябва някой да ми помогне. Поне за мен е много по-трудно отпреди да се оправям в сайта с екранен четец.

Здравей , бутона е долу вдясно в син фон и бели букви.

8080319E.jpg
 
От: OLX изцяло се променя....

Как в търсенето да добавя и цена?!?

Пишеш в търсачката какво търсиш и цъкаш на съответната му категория и то излиза "Цена от .... цена до...."

8080330X.jpg
 
От: OLX изцяло се променя....

На визия е по-добър от преди за мен, но като повечето потребители са свикнали със стария дизайн, тази промяна май няма да е за добро. Съсипват си сайта... 80% от потребителите ревът във фейсбук страницата им...
 
От: От: OLX изцяло се променя....

Ревът само пишман търговците дето им замина рейтинга, описанието на профила, дето всички са вносители и производители :lol:, а всъщност са обикновени мангали бачкащи през левче, на другите не им пука особено. Като минаха към olx, пак беше същия вой.... За мен, дето си продавам там старите лаптопи и телефони, нищо не се променя, а това са по-голямата чат от потребителите там. Тъй че ще им пръднат на кура:) Както е видно следват някакъв определен модел, който вероятно вече е проиграван доста пъти, в доста държави....


На визия е по-добър от преди за мен, но като повечето потребители са свикнали със стария дизайн, тази промяна май няма да е за добро. Съсипват си сайта... 80% от потребителите ревът във фейсбук страницата им...
 
От: От: OLX изцяло се променя....

На визия е по-добър от преди за мен, но като повечето потребители са свикнали със стария дизайн, тази промяна май няма да е за добро. Съсипват си сайта... 80% от потребителите ревът във фейсбук страницата им...

Че кое му е по добро с визията? Иконите ли? Все едно ги е правил някой, който за първи път вижда PS.
Защо го правили:
http://blog.olx.bg/wp-content/uploads/2015/04/newolx.html
Хахахахахаха, "по-лесно добавяне на обява" и "подобрено потребителско изживяване".
Много са зле, някой там се е взел много на сериозно. Добър момент за конкурентен сайт да ги хвърли в трета глуха.
Някой, ще ми обясни ли какъв е смисълът на опцията "по договаряне", ако трябва да маркираш цена?!?!
"Цена: Всяка обява вече ще се публикувана с конкретна цена. Това улеснява купувачите и съкращава броя излишни въпроси и пътя до сключване на сделката." Абе къв си ти бе, Мунчо, че да определяш какво олеснява и съкръщава "излишни" въпроси, и къв си ти бе, за да определеш кое е излишно и кое не. Толкова ли са зле, че смотаният им сървър, който редовно дава грешки и не можеш да качиш 3 снимки, преди да ти каже "възникна проблем" не може да поеме и личнисте съобщения? И постоянно се "обновява", какво точно обновява?
Някаква смотана компанийка със сайтове само в смотани държави ще ти дава наклон...
Много се надявам да се провалят нацяло, и то скоро.
 
От: OLX изцяло се променя....

Това пък е най-голямата глупост да сложиш Цена по договаряне.
Такива обяви изобщо не си правя труда да ги отворя. Едно, че продавача е кретен и не може да определи сам цената на стоката си друго, че трябва да звъня и едва ли не да му се моля за да каже цена. ПОчва се едно мииии не знам, кажи ти и тн.
 
От: OLX изцяло се променя....

Това пък е най-голямата глупост да сложиш Цена по договаряне.
Такива обяви изобщо не си правя труда да ги отворя. Едно, че продавача е кретен и не може да определи сам цената на стоката си друго, че трябва да звъня и едва ли не да му се моля за да каже цена. ПОчва се едно мииии не знам, кажи ти и тн.
Колекционерските стоки нямат определена цена. Препродавай си там китайски джаджи.
Гигантите в бизнеса са малоумни. Откъде изобщо им е хрумнало да предлагат опция за наддаване. Къде, ще се мерят с олх.
 
От: OLX изцяло се променя....

Моля, кажи какво пише на бутона, за да го намеря.

Пише "Редакция на обява".
 
От: OLX изцяло се променя....

Натискам бутона Редакция на обява, редактирам обявата и после като го натисна пак, ме връща в редактиране. Какво да направя, за да я публикувам? Поне аз намирам само три бутона - Редакция на обява, Преглед и Откажи. Никой от тях не води към целта.
 

Горе