Revolut карта става популярна сред българите

Имате ли Revolut карта ?

  • Да

    Votes: 14 53.8%
  • Не

    Votes: 12 46.2%

  • Общо гласове
    26
Имах предвид, че пуска ФБ реклама и кара хората да кликат. Това е подвеждащо.
Не е просто да го изпрати на приятел, а пише какво получават (т.е. какво им дава Револют) и отдолу за регистрация слага своя линк.
Какво печели? 20 лв на всяка регистрация.
Ясно, разбрах афилейт отвсякъде. Пак този твоя мисли по-мащабно, а моя само зарибява собствените си познати за едни 20 лева.
 
Двама човека, са ползвали моя реф и са в Pending status. Да знаят, че ако не си завършат идентификацията и първо плащане - няма да се класират за бонуса.
 
Търговията с акции без комисионна, която предлага Revolut, вече е достъпна за всичките над 7 милиона потребители. От 19.09.2019 тази функционалност вече е достъпна и за потребителите, ползващи план Premium и безплатния план Standard. Добра новина е, че броят на акциите е увеличен от 300 на 450. Това дава на потребителите още по-голям избор от инвестиционни възможности.

Потребителите на безплатния план Standard ще могат да правят 3 сделки на месец без комисионна.

Всички сделки над тези лимити ще бъдат таксувани с £1 на сделка. За всички потребители
Revolut начислява 0,01% годишна такса за попечителство над ценни книжа въз основа на стойността на клиентското портфолио.

Основната идея на търговията с акции без комисионна е дългосрочното инвестиране в акции като алтернатива на спестяванията. Лесният достъп до пазара на акции ще насърчи повече потребители да започнат да инвестират и да изграждат състояние дори и с малки суми. Липсата на транзакционни разходи е голям предимство.
 
От доста време ползвам услугите им но не мисля че това ще продължи още много дълго.. Заради Brexit си изместиха централата в литва от се смениха всички сметки таксите се покачиха драстично. Имам няколко приятели които с месеци не могат да си отключат акаунтите с не малко средства в тях, с извинение глупавата им политика за съпорт само по чата от съображения за сигурност им създава адски главоболия и неудобство за клиентите. Да не говорим че и с бума на крипто пазара последно време имат значително по голям трафик и се оказва малко по голям залък за тяхната уста. Лично макар и доволен като клиент бих препоръчал да се насочите към многото други такива портфейли. Ако някой има нужда от съвет мога да ви насоча спрямо нуждите ви. Чувствай те се свободни да ми драснете (не съм affiliate)
 
От доста време ползвам услугите им но не мисля че това ще продължи още много дълго.. Заради Brexit си изместиха централата в литва от се смениха всички сметки таксите се покачиха драстично. Имам няколко приятели които с месеци не могат да си отключат акаунтите с не малко средства в тях, с извинение глупавата им политика за съпорт само по чата от съображения за сигурност им създава адски главоболия и неудобство за клиентите. Да не говорим че и с бума на крипто пазара последно време имат значително по голям трафик и се оказва малко по голям залък за тяхната уста. Лично макар и доволен като клиент бих препоръчал да се насочите към многото други такива портфейли. Ако някой има нужда от съвет мога да ви насоча спрямо нуждите ви. Чувствай те се свободни да ми драснете (не съм affiliate)

Напиши тук някакви алтернативи? Аз за момента съм доволен от Револют, но знае ли се :)
 
Както казах на Господина който ми писа на лично в момента I-card е по добрата алтернатива в зависимост за какво я ползваш разбира се. Ще изброя някои предимства пред Револют

Фиксирана такса при теглене от банкомат 1 лв.
До 20 мисля че бяха виртуални карти и в валутата от която имате нужда (мисля че 2 или 3 бяха безплатни след това по 2 лв )
Икард използват СЕПА лесни и бързи банкови преводи
Съпорта им е около милион пъти по бърз и по добър (и е на Български ако имате проблем с Английския)
Можеш да заредиш пари в Икард кажи речи на всеки 500 метра има си локации показани
Българска фирма (Варненска)
Приложението им е енти пъти по бързо и няма толкова бъгове

Общо взето Революта има за момента един единствен + и това е Че са позиционирани в Литва вече и проверката и запорирането на средствата при някакви екстремни обстоятелства, клони към невъзможно за нашите органи на реда. Подаването на информация от тях към която и да е институция клони към невъзможно.
 
Както казах на Господина който ми писа на лично в момента I-card е по добрата алтернатива в зависимост за какво я ползваш разбира се. Ще изброя някои предимства пред Револют

Фиксирана такса при теглене от банкомат 1 лв.
До 20 мисля че бяха виртуални карти и в валутата от която имате нужда (мисля че 2 или 3 бяха безплатни след това по 2 лв )
Икард използват СЕПА лесни и бързи банкови преводи
Съпорта им е около милион пъти по бърз и по добър (и е на Български ако имате проблем с Английския)
Можеш да заредиш пари в Икард кажи речи на всеки 500 метра има си локации показани
Българска фирма (Варненска)
Приложението им е енти пъти по бързо и няма толкова бъгове

Общо взето Революта има за момента един единствен + и това е Че са позиционирани в Литва вече и проверката и запорирането на средствата при някакви екстремни обстоятелства, клони към невъзможно за нашите органи на реда. Подаването на информация от тях към която и да е институция клони към невъзможно.
Вече имат регистрация и у наше село, като баМкова институция. Поради тази причина са им таксичките нагоре. Нищо общо с преместването.
Вярно е, че поддръжката им е тотал щета. Много са ми хипстърски, като визия и щом става дума за $$$$$, няма как лесно да им се доверя.
 
Някой да ползва друга дигитална банка, да сподели.
Аз сега тествам и се регистрирам във vivid.
Има бонус , има и кешбек.
Ако се зареди поне 200 евро, през Реф линк
Идейно.
 
нищо, не ми е задължителен бонуса.
Те тези 200 евро пак са мои, така че не губя.
Просто след регистрацията ще си ползвам сметката и картата за някои неща.
Все пак няма такси.
Искам да попитам в България има ли банкомати- които да си теглиш във ва;ута -> euro.
Директно без превалутирания, сметката ти е в евро, и теглиш в тази валута.
Единствения начин, за който се сещам и да няма такси е в tbi bank.
Пращат се парите в евровата сметка на tbi bank и на касата се теглят във валута евро.
 
Към темата искам да добавя, че тази карта стана супер популярна тук в последните години. Дори за последните няколко месеца в групата на моя квартал се пускат доста често постове на хора, изгубили своя Revolut. Чак вече съм доста изненадан. :)
 
Както казах на Господина който ми писа на лично в момента I-card е по добрата алтернатива в зависимост за какво я ползваш разбира се. Ще изброя някои предимства пред Револют
...

Не бих им се доверил поради историята на собственика на компанията, както и отношението им към новонаети служители там (мои бивши колеги са правили грешката да започнат работа там и сами са си тръгвали след месец-два).
 
Не бих им се доверил поради историята на собственика на компанията, както и отношението им към новонаети служители там (мои бивши колеги са правили грешката да започнат работа там и сами са си тръгвали след месец-два).
И двете банки са добри. Зависи какво ти трябва, но са окей. За разлика от банките с физически офиси, пълни с такси и таксички, и клиента да плаща наема, сметки за ток, заплата за охрана и някоя друга служителка, дето я интересува как ще стане 17:00ч и ще ходи на прическа и маникюр.
Примерно аз за фирмена сметка ползвам-> mypos , те са към icard, и съм много доволен, нямат такса обслужване (хем че имам и физическа карта-> пластика), иначе в другите банки е между 20 и 30 лева/месечно.
Превода е 1 лв, което е добре и за 100 лв,и за 1000 лв.
Имат си онлайн и мобилно банкиреане, свалям си от сайта отчета за месеца, да го пратя на счетоводството.
Общо взето си върши добра работа
 

Горе