Бунак ТВ с нова компания - fairplay.bg поредната простотия

От: Бунак ТВ с нова компания - fairplay.bg поредната простотия

От линка:
"СМЕ ще представи финансовите си резултати за първото тримесечие на годината утре (2 май)."

и има ли ги вече представените резултати?
 
От: Бунак ТВ с нова компания - fairplay.bg поредната простотия

бТВ е най-мразената телевизия!

Вместо да настървят българите към „феър плей”, бТВ ги обединиха в една цел: „Да нахраним Асен Блатечки”

„бТВ е телевизията на Първанов”, „бТВ е турска телевизия”, „бТВ е най-продажната телевизия”, „Отдавна не гледам бТВ”, „бТВ е телевизията на БСП” – това са само част от негативните коментари в интернет относно медията. Макар че е една от най-рейтинговите телевизии у нас, тя търпи доста критики по форумите, особено след скандалите с Global Vision и Магърдич Халваджиян.
 
Нещо да кажете за тази кампания: http://www.borisloukanov.com/blatetchki-btv-piratstvo/ :D :D :D

Аз лично му свалям шапка на автора, все едно говори от мое име, страшно постче. препоръчвам го на всеки да му метне едно око и да се замисли дали е така или не. :)
 
От: Re: Бунак ТВ с нова компания - fairplay.bg поредната простотия

Нещо да кажете за тази кампания: http://www.borisloukanov.com/blatetchki-btv-piratstvo/ :D :D :D

Аз лично му свалям шапка на автора, все едно говори от мое име, страшно постче. препоръчвам го на всеки да му метне едно око и да се замисли дали е така или не. :)

Eвала аз пича си го следя навсякъде по принцип, но това съм го пропуснал!
 
От: Бунак ТВ с нова компания - fairplay.bg поредната простотия

От линка:
"СМЕ ще представи финансовите си резултати за първото тримесечие на годината утре (2 май)."

и има ли ги вече представените резултати?

Eто ги http://investing.money.msn.com/investments/stock-income-statement/?symbol=us:CETV

Пак са на загуба, но по малка от предишното тримесечие - свалят яко разходи по прадажби, маркетинг, админ. разходи и други общи разходи, без производствените

Ама направо са трагедия - имат 150 милиона кеш и около 370 милиона текущ дълг и задължения, ще трябва конветираш кешовите еквивалентни. Както и да е имат си пичовете капитал, не е да са като кофти капитазлирани, просто проблеми с текущ дълг, най-вероятно ще барнат кредита от тайм уорнъра, а те на добро сърце им го дават що ли :D?

BTV и тази им кампания и квити и кампани и всичко да им е платено няма да допринесат, почти с нищо към майката
 
От: Бунак ТВ с нова компания - fairplay.bg поредната простотия

Абе ще барнат почти 50% Timewarner - дълг срещу дялово участие ако не се изпалти, но мисля че ще го направят - просто имат нужда от текуща ликвидност, то и сега могат си платят всичко, ама ще трябва продават доста активи и да нямат нивки оборотни пари и от там още активи се продават, това е цялата философия - това е една от големите заблуди уж имаш яка печалба а накрая може фалираш :D просто щото трябва се скива какво казва отчета на паричните доходи, та и затова пичовете ще взимат нещо я кредит я от сорта
 
Нещо интересно, на което попаднах преди малко: За боклука и хората.

Много ми хареса това от самата статия, причина № 3:

Аз иначе си чистя, но точно това е пиар-кампания на бТВ в която не искам да участвам. Ще отидат разни политици, и всичко ще е реклама на бТВ, Voyo, Бор-Чвор и Алпийска фирма „Дъглас“. Ако беше организирано от „Игра на тронове“ бих отишъл, но сега – не.

Тия от тази медия много за балъци ни взимат всичките. Поне аз така го мисля, както ми съвпада с мнението на автора. Нищо лично, но последно време много започнаха да се дънят и тази PR кампания ми идва в повече. Днес видях много малко хора, но това не пречи от ефира на медията да се похвалят колко успешна е минало всичко и пак да замажат очите на хората и най-вече на тези, които са си платили тя да им е партньор, за което пък те са взели хубави пари и са си направи голям PR колко им пука. Нямам против, ама малко му е странно толкова алчна телевизия да му обяснява колко и дреме хората и как всичко за идеята, а всъщност зад всичко това се крият пари, интереси и изгоди. Така, че айде моля ви се, да го обясняват на някой с по-малко мозък и най-вече на тези, които се кланят на тази велика медия.

И аз имам лично мотиви да не го направя, но са много, а този, който споменах е един от основните и този, който преля. А всеки ми е свидетел (даже в първите постове, които писах за почистването), че бях супер за и защитавах тази кампания, но когато чух, че БТВ е организатор и всичко се върти само там, мерси много. Това е нещото, което ме отказа най-много.
 
От: Бунак ТВ с нова компания - fairplay.bg поредната простотия

Моята позиция, която я препоръчвам и на останалите.

Изключен телевизор и боклука в коша.
 
От: Бунак ТВ с нова компания - fairplay.bg поредната простотия

Новата реклама е много по-добра. Мен лично ме кефи доста :))
 
Re: От: Бунак ТВ с нова компания - fairplay.bg поредната простотия

Новата реклама е много по-добра. Мен лично ме кефи доста :))
Да, повече тарикатлък има в нея, както си му е в стила на рапара Криско. И от както започна да поддържа кампанията, това се случи в сайта му:
kriskobeats.jpg

От Иво е скриншота. Дано да няма против, че го шернах тук. Но поне да има синхрон между вижданията му за нещата около авторското право и тези на неговия администратор на сайта. Иначе става забавно. :)
 

Прикачени файлове

  • kriskobeats.jpg
    kriskobeats.jpg
    43 KB · Преглеждания: 8
От: Re: От: Бунак ТВ с нова компания - fairplay.bg поредната простотия

Да, повече тарикатлък има в нея, както си му е в стила на рапара Криско. И от както започна да поддържа кампанията, това се случи в сайта му:
kriskobeats.jpg

От Иво е скриншота. Дано да няма против, че го шернах тук. Но поне да има синхрон между вижданията му за нещата около авторското право и тези на неговия администратор на сайта. Иначе става забавно. :)

Хаха верно :))
Иначе аз не знам отнякъде да можеш да си купиш неговите песни, той албум няма :p
А и всички други и те ги нямат тези новите песни в албум :))
 
Re: От: Re: От: Бунак ТВ с нова компания - fairplay.bg поредната простотия

Хаха верно :))
Иначе аз не знам отнякъде да можеш да си купиш неговите песни, той албум няма :p
А и всички други и те ги нямат тези новите песни в албум :))
На кой му пука, важното е да се преборят с пиратството. :D

По-често съм виждал дискове на чалга изпълнители....рядко на някой поп или рап. Не че ми е гот, но все пак нещо не е наред тук.

Може да ги слушаш само на концерти и в заведения, това е баце. А да, и на ушенце за неква сума.
 
От: Re: От: Re: От: Бунак ТВ с нова компания - fairplay.bg поредната простотия

На кой му пука, важното е да се преборят с пиратството. :D

По-често съм виждал дискове на чалга изпълнители....рядко на някой поп или рап. Не че ми е гот, но все пак нещо не е наред тук.

Може да ги слушаш само на концерти и в заведения, това е баце. А да, и на ушенце за неква сума.
Е да де, ама как ще го знае някой, че да даде пари за концерт ако го няма за сваляне и не го въртят радиата и тв-тата :)
 
От: Re: От: Re: От: Бунак ТВ с нова компания - fairplay.bg поредната простотия

На кой му пука, важното е да се преборят с пиратството. :D

Да им имам борбата аз. Не е незаконно да се свалят музика, филм и т.н. за лично ползване. щом не е незаконно начи няма как де е кражба - пропуснати ползи за автора е.

И тези от Боклук ТВ ме изкарват крадец без да съм нарушил какъвто и да е закона, не е ли така? Че и да се самобичувам искат. Един среден имат от мен за малоумните им кампании. :)
 
От: Бунак ТВ с нова компания - fairplay.bg поредната простотия

Точно музикалните изпълнител няма нужда да се занимават с псевдо борбата с пиратството. Музикантите реално имат полза от "пиратството" и ако са умни могат да се възползват от това.
 
Re: От: Бунак ТВ с нова компания - fairplay.bg поредната простотия

Точно музикалните изпълнител няма нужда да се занимават с псевдо борбата с пиратството. Музикантите реално имат полза от "пиратството" и ако са умни могат да се възползват от това.
Те тук милите само реват, че не им е продава творчеството, докато Пайнера изнася творчеството си вече и в чужбина. За какво си говорим. А мисля, че чалга повече се сваля от да речем Мария Илиева. :) Ако съм в грешка, извинявам се. :)

Пиратството или те ограбва или ти пълни джоба. Като си тъп е първото. :)
 
От: Бунак ТВ с нова компания - fairplay.bg поредната простотия

ето я новата рекламе
не се спират :mrgreen:

[video=youtube;7p7nPlo9D1Q]https://www.youtube.com/watch?v=7p7nPlo9D1Q&feature=player_embedded[/video]
 

Горе