ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

Fozzy

Well-Known Member
АКО ИМА НЯКОЙ ГОУЕМ да продължи диалога от мое име. Аз очевидно съм някакъв тип мишкар и не заслужавам внимание :lol: :lol: :lol:

Жюстин Томс каза:
Повярвайте, имам достатъчно задачи, за да мога да Ви отделям часове и да се занимавам с Вас.

П.С.: Да се знам и аз... защо в този раздел съм публикувал...
 
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

Фози, разчетох се, и за теб четох. Голям пич си, какво се занимаваш с тези капутници
 
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

... нито един от важните хора в родния уеб ...
:lol:
Нарцисизъм, та дрънка!
 
От: Re: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

Достатъчно задачи, за да се поразрови в Гугъл...

Fozzy, направи ми огромно впечатление статистиката ви (твоя и техния сайт) в Alexa.com - разликата е минимална, с изключение на линкването...

Независимо как се развиха събитията, продължавай да бъдеш себе си ;)

Конкурси се печелят честно, когато присъства единствено публиката. Правилата се създават, за да се нарушават.
 
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

Мдаа, първо те кани за жури в конкурса, после се оказва че никой от "влиятелните хора" не е чувал за теб.
Типично разговора се измества от неудобната тема към лични квалификации.
Ако трябва да продължим в същия дух: При толкова студенти и "влиятелни" приятели, гледам че госпожата събира по 0-1 коментара на постовете в блога си (поне 3-те й деца да бяха ударили по едно рамо). А от дизайна на въпросния блог би се срамувал и начинаещ WordPress user.
От книжките (ужас били 9!) съм прелистил само 1 и останах изумен как може да се пише в толкова елементарен стил на сериозна тематика. Ако и студентите й научават само това, бъдещето на онлайн маркетинга не изглежда никак розово. Все пак те очевидно ще са новите "влиятелни" хора в БГ интернет пространството.
 
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

С извинение, ама тая е абсолютна тъпа п..ка! Една камара обяснения и нищо казано по въпроса. Типичните за човек, който е насран до ушите "отговори" от сорта, колко много от "ценното" си време отделя тя на конкурса, как милото жури работи за без пари (да ги оплаче човек, тея душици) и т.н. разтягане на локуми и нищо смислено и конкретно.
 
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

Ако не бяха жалки, щяха да са ми толкова смешни. И проблема не е в участието на журито, а в комфортната среда предразполагаща към това - защо да не участваш за без пари, а оптимистите да се бутат и да си плащат?
 
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

Тая леля е доста куха лейка, явно се мисли за много велика. Лично мен ме съмнява жестоко да няма никаква материална облага от конкурса. Никой не работи за хубавите очи на някой друг и да му направи кефа. Като организатор на въпросния конкурс е ДЛЪЖНА да отговаря на въпроси. Какво значи, че нямала време? Значи, че не може да докаже невинността си и Фози е прав. :)
 
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

То е и номрално журито да участв без пари, та нали знаят за какво става на въпрос и затова и не биха платили ако беше платено за тях :), ама тога е проблем че ще трябва да спечели някой външен.
 
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

Fozzy, айде стига, нали те поканиха за част от журито другата година. Другата година ще грабнеш някоя награда, какво повече искаш? :lol:
 
От: От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

Тая леля е доста куха лейка, явно се мисли за много велика. Лично мен ме съмнява жестоко да няма никаква материална облага от конкурса. Никой не работи за хубавите очи на някой друг и да му направи кефа. Като организатор на въпросния конкурс е ДЛЪЖНА да отговаря на въпроси. Какво значи, че нямала време? Значи, че не може да докаже невинността си и Фози е прав. :)

Така може би го виждаме ние, но за уебопомазаните ситуацията е друга. Те са заети с много по-възвишени неща и не могат да губят време в обяснения. Между другото с риск да попадна под ударите на закона за хазарта, смятам да заложа, че тази година журито ще пише коментари та ще им плющят ушите. Ако не е вече, то скоро ще им пратят инструкция по въпроса :)

А, да! И другото, че сега се сетих!
ИТ сектора е малък и голяма част е в журито => масово собствениците на сайтове са там.
Форума уж е за онлайн предприемачи => трябва да са хора със сайтове.
НО никой от тук не е там (в журито) =>
=> аз съм жертва на измама и съм въведен в заблуда от някакви си 12 000+ юзъра! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

Мисля, че има и платени позиции :) все пак да спечелиш (купиш) един такъв конкурс и после да се "похвалиш" с това (с първото - спечелиш) не е толкова зле за пред клиентите...
 
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

lqllqlq = > ти не разбираш, тук не сме професионалисти просто, тука сме аматьори-любители, които правят сайтове за по едно пакетче солети на седмица :-o
 
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

lqllqlq = > ти не разбираш, тук не сме професионалисти просто, тука сме аматьори-любители, които правят сайтове за по едно пакетче солети на седмица :-o

Имало е солети? Баси! Явно наистина съм се наиграл жестоко! :D
 
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

Не ми е известно някое сериозно известно лице в интернет бранша да участва там. Там участват малки никуму неизвестни блогове (има и объркали се по-сериозни такива) и сайтове на офлайн фирмички, които се мислят за голяма работа.
 
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

Предлагам всеки, който има желание и е готов да подкрепи каузата да пусне по една статия с линк към статията на Фози. За да я изведем напред при тръсне на BGSITE, за да добие по-голяма популярност техния конкурс.

Аз слагам по една статия в моите директории.

пс. Не забравяйте да разнообразите малко линка bgsite, bgsite - интервю, bgsite - истината ....
 
Последно редактирано:
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

Ето и мойте линкове:
/публикувам ги за по-голяма тежест и по бърза индексация/

http://xn--80a6ak.com/интернет/318-edin-izmislen-konkurs.html
http://xn--80aa1anvi.com/2012/11/09/konkursi/
http://statii.saitbg.com/интернет/278-bgsite.html
http://xn--e1asu.com/интернет/818-konkurs.html
http://zlmi.com/интернет/297-bgsite.html

и хора организизарайте се, тука има хора с поне общо 100 сайто от които може да се пусне по една мини статия.
 
От: ДИАЛОГА С ЖЮСТИН ТОМС ОТНОСНО BGSITE!!!!!!!!!!

Предлагам всеки, който има желание и е готов да подкрепи каузата да пусне по една статия с линк към статията на Фози. За да я изведем напред при тръсне на BGSITE, за да добие по-голяма популярност техния конкурс.

Аз слагам по една статия в моито директории.

пс. Не забравяйте да разнообразите малко линк а bgsite, bgsite - интервю, bgsite - истината ....
Аз също ще пусна в моятя директория този уикенд!
Писах и в темата и в блога на Фози отново.. Това е неувладяно положение..
За да бъде номиниран сайт 100% е плащано за него.. или журито си е разделило местата..
 

Горе