Най-добрите хостинг компании за 2018 година

Най-добрите хостинг компании за 2018 година

  • Arvixe.com

    Votes: 0 0.0%
  • BlueHost.com

    Votes: 1 0.7%
  • CBOX.biz

    Votes: 0 0.0%
  • CooliceHost.com

    Votes: 30 21.0%
  • Delta.bg

    Votes: 3 2.1%
  • DigitalOcean.com

    Votes: 7 4.9%
  • Еtnhost.bg

    Votes: 5 3.5%
  • Gesbg.com

    Votes: 0 0.0%
  • GoDaddy.com

    Votes: 3 2.1%
  • Hostline.bg

    Votes: 0 0.0%
  • Hosttox.com

    Votes: 0 0.0%
  • ICD.bg

    Votes: 1 0.7%
  • ICN.bg

    Votes: 8 5.6%
  • Jump.bg

    Votes: 9 6.3%
  • NS1.bg

    Votes: 22 15.4%
  • RAX.bg

    Votes: 0 0.0%
  • Space.bg

    Votes: 0 0.0%
  • Siteground.com

    Votes: 2 1.4%
  • SSDCloud.BG

    Votes: 6 4.2%
  • SuperHosting.bg

    Votes: 21 14.7%
  • VPSBG.eu

    Votes: 3 2.1%
  • HawkHost.com

    Votes: 0 0.0%
  • Hostasset.net

    Votes: 37 25.9%
  • StableHost.com

    Votes: 0 0.0%
  • Namecheap.com

    Votes: 5 3.5%
  • Hostq.com

    Votes: 1 0.7%
  • Hostgator

    Votes: 5 3.5%

  • Общо гласове
    143

Blinky

Owner
Продължаваме традицията с анкета за най-добрите хостинг компании и през сегашната 2018 година. :)

Знам, че някой са още с никакви впечатления за едните, за другите имат специално, за това всеки може да гласува за повече от един, съответно да се знае кой какво му е харесало и какво не, разбира се. Ако ви се споделя де.

Всеки глас е добре дошъл. ;) Мерси предварително. Аз накрая давам моя глас за един определен, излишно е да казвам кой, но съм му и клиент, да се знае и това. :)

И моля ви, по-активно тази година. :)
 
За БГ Coolice отново и тая година то се знае :) Успех!
Мерси много за подкрепата. :)
Сложени са и те. Но не знам защо съм ги пропуснал. ;) Но май тук в БГ са няколко, които се ползват....иначе има може би хиляди. :)
 
Мерси много за подкрепата. :)

Сложени са и те. Но не знам защо съм ги пропуснал. ;) Но май тук в БГ са няколко, които се ползват....иначе има може би хиляди. :)

Принципно анкетата не е ли по уместно да е за БГ хостинг компании? те също не са никак малко, като гледам всеки ден нови излизат :D че ако се добавя всичко що мърда са хиляди верно...
 
Принципно анкетата не е ли по уместно да е за БГ хостинг компании? те също не са никак малко, като гледам всеки ден нови излизат :D че ако се добавя всичко що мърда са хиляди верно...
Да, но гледаме да са най-големите тук. Така де, тези който се използват от хората във форума тук. Но винаги ако някой ползва нещо, или е ползва и иска да бъде включено в анкетата, нека даде предложение тук. Няма никакъв проблем. Просто това са топ. Иначе съм съгласен, че има адски много. И наистина ще включим тия, което се споменат от някой. Трудно се сещам за всичките. И гласуването не е само за Бг хостинги, а за за всички, ползвани от хората тук. Ще се радвам и на коментари след като оставите гласа си. :)
 
И тъй като ще гласувам след време за CooliceHost, ползвам него. Няма какво да класирам друго, защото вече съм далече от други сървиси. Не е реклама или нещо подобно, но не ми се е налагало. А и честно казано нищо от другите не мисля, че може да ми задоволи нуждите на това ниво. ;)
 
CooliceHost - за лични проекти според нуждите ми и без значение, че са на български език. Jump.bg - за клиентски и съгласно тяхното изискване за хостване в България. Гласувах и за двете хостинг компании. И двете са на високо ниво, отлична комуникация и бърз съпорт. С лека забележка относно Let's Encrypt в Jump: да се внедри по възможност като автоматична опция за активиране, вместо ръчното му инсталиране и подновяване. Не всеки обикновен потребител може да се справи сам. :)
 
Е кофти. Плескаш за който си доволен и негативен пост за този, който не си. Негативно може да се води и нулата в края на годината. Това си е доста добър показател. Стига само некви хранилки тук. ;)
Eй ти голям левак излезе, само положителни неща да говорим?!?
Офлайн всичко цветя и рози ли е само?
 
CooliceHost - за лични проекти според нуждите ми и без значение, че са на български език. Jump.bg - за клиентски и съгласно тяхното изискване за хостване в България. Гласувах и за двете хостинг компании. И двете са на високо ниво, отлична комуникация и бърз съпорт. С лека забележка относно Let's Encrypt в Jump: да се внедри по възможност като автоматична опция за активиране, вместо ръчното му инсталиране и подновяване. Не всеки обикновен потребител може да се справи сам. :)
Jump.bg не пазят бекъпи, имай го наум да не изгориш някой ден.
 
shithosting.bg - да речем че имат 1000 клиента във форума, от които 900 имат проблеми, а 100 по чудо нямат. Тези 100 гласуват положително тук, останалите гласуват отрицателно с мълчание
goodhosting.bg - имат 20 клиента, всичките доволни, всичките гласуват

В крайна сметка shithosting имат пет пъти повече гласове от goodhosting

Само една от многото пробойни в анкетата.

Да не започваме въобще към заглавието, което е "най-добрите хостинг компании", а не "кои хостинг компании ползвате", което е по-обективно, защото едва ли повече от няколко човека на кръст имат опит с повече от една хостинг компания през 2017 и могат да дадат адекватно сравнение коя компания е по-добра от друга. Да не започваме какво означава "добра хостинг компания" - добър съпорт, хостване в бг, по-хлабави ограничения на ресурсите, цени...параметри много, за различните хора са различни. На едни много им пречат инод ограниченията на суперите, други са доволни от ниските и цени, едни може да са супер при ВПС-и, но да са зле в споделения...сравняваме ябълки с круши.

С изключение на кулайс (заради очевидната причина да са толкова популярни тук), като цяло анкетата върши услуга на големите фирми, защото поставя знак за равенство между размер на фирмата и брой на клиентите и качество, както и резултатите от всички анкети през годините показват.
 
@jair , да, популярността на хостинг доставчика е също от голямо значение тук. Но няма как, единствения начин е както каза @Sky с отрицателен вот и пак няма да е сигурно дали ще има достатъчно негативни, за да извадят добра бройка от положителните. Факт е, че ако си доволен от някой - гласуваш за него, а и този някой ако е добър и доста години на пазара, мисля, че не е оправдано да е толкова ъндърграунд, че да не може да разчита само на слабия си маркетинг. Да, в сравнение с големите хостинг доставчици, наистина има адски много малки, които единствената им реклама е някое друго споделяне в социалните мрежи и чрез някоя препоръка във форум или соц. мрежа. Все пак, добрата компания, ако наистина предлага добра услуга и знае как да управлява маркетинга си печелившо, няма никаква причина да не го прави. Все ще може да инвестира някакви пари, колкото да завърти колелото.
 
Jump.bg не пазят бекъпи, имай го наум да не изгориш някой ден.
Абе пазят си тям някакви, ама трябва да им се обадиш да питаш има ли и от кога е евентуално. Въобще лично за мен това ще им изиграе много лоша шега.
2 акаунта затрих там заради тази им хрумка, остана ми един личен на доизживяване.
 

Горе