Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Всеки решава, дали ще се ваксинира или ще плаща глоби, като си възпитава детето в къщи, докато му дойде времето за начално училище.
Бих ти препоръчал да прегледаш конвенцията свързана с правата на човека и биомедицината, която споменах по-рано в темата. Тя е ратифицирана от България и има задължителен характер с приоритет над местните противоречащи на нея закони. С добра информираност може да си спестиш глобите чрез обжалване на акта за глоба и дори може да ги осъдиш за обезщетение по ЗОДОВ след това. Само трябва добре правно да мотивираш обжалването си и да не изпадаш в теории колко са полезни или вредни ваксините, което от правна гледна точка няма особено значение. Там важни са законите.
 
От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

@ Unwise - благодаря ти за полезното инфо! Ще е полезно за родители на кръстопът. Не се нуждая от обжалване, поради простата причина, че съм освободена от всякакви ваксинации след фаталната, която ми бе поставена на година и шест месеца. Същевременно, не ме интересуват колко са вредни или полезни 'имунизациите', а правото на избор, което в повечето европейски държави е с препоръчителен (и недискриминиран), а не със задължителен (и дискриминиран) характер. :)
 
От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

@ Unwise - благодаря ти за полезното инфо! Ще е полезно за родители на кръстопът. Не се нуждая от обжалване, поради простата причина, че съм освободена от всякакви ваксинации след фаталната, която ми бе поставена на година и шест месеца. Същевременно, не ме интересуват колко са вредни или полезни 'имунизациите', а правото на избор, което в повечето европейски държави е с препоръчителен (и недискриминиран), а не със задължителен (и дискриминиран) характер. :)

Какво се е случило с теб след тази година? Ще е полезно и другите да знаят.
 
От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

@ Unwise - благодаря ти за полезното инфо! Ще е полезно за родители на кръстопът. Не се нуждая от обжалване, поради простата причина, че съм освободена от всякакви ваксинации след фаталната, която ми бе поставена на година и шест месеца. Същевременно, не ме интересуват колко са вредни или полезни 'имунизациите', а правото на избор, което в повечето европейски държави е с препоръчителен (и недискриминиран), а не със задължителен (и дискриминиран) характер. :)
Мислех, че става въпрос за деца (твои или на твои близки), а не за теб. Затова предложих вариант за избягване на глобите, чието искане по принцип е неоснователно.
Ако г-н докторът е наоколо и не се е прекалено обидил от нападките на много от нас, може да каже дали трябва да се бият ваксини на дете с доброкачествен тумор във външната част на врата (видим, отпред и отляво, ако има значение), което място, макар и бавно във времето, се пълни с гной.
 
От: От: От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Значи викаш до 2-3 седмици и бебето капут имунна система - брей как са живеели хората без ваксини - от 3 седмица на сетне.
Ти обаче не се спря с коласлните си глупости - имунната система на човек е обновена до момента на раждането за всичко, което е било.
Нещо сериозно не ти е наред, честно.
 
От: От: От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Нещо сериозно не ти е наред, честно.
За да твърдиш нещо, трябва най-малкото да го мотивираш ясно (в случая говориш за "нещо"), а после да го докажеш. Ако не можеш да го направиш, говориш празни приказки. С тъпи нападки няма как да докажеш каквото и да е.
Твоите факти продължавам да ги чакам.
 
От: От: От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Нещо сериозно не ти е наред, честно.

Не съм аз този, който твърди:
Абе човек, спри да говориш глупости и да се правиш на Гугъл доктор. Имунитетът на майката защитава бебето само през първите седмици/2-3 месеца след раждането. След това спира да работи. Той е като гориво, което се изчерпва и край. Обяснил съм го като за идиоти по-назад в темата, за да може да го разбере дори един антиваксър. Направих и аналогия с trial версия на антивирусна програма, а ти пак разбрал недоразбрал се изказваш тъпо. Разбери, че говоренето на глупости по медицински теми е недопустимо, а в някои случаи може да нанесе сериозни вреди, ако някой вземе, че се върже на това, което си написал. Тъпите мнения в медицински теми са обществено опасни.

Не знам спрямо твоят тъпометър - но да твърдиш, че няколко седмици до месеци вече свършва trail-a на системата ти - чупи всеки тъпомер. Ако имаш и капка реалност, то преди ваксинациите продължителността на живота трябва да е равно спрямо логиката ти седмици до месеци.
Спри да говориш глупости и ще спреш да получаваш иронии на глупостите ти!
 
От: От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

От тази статия излиза, че нашите предци са умирали на възраст няколко месеца или малко след това от първата болест поради липса на имунитет, защото предадения от майката спира да върши работа още в първите месеци, а в древни времена ваксините не са били още измислени. Сам се сещаш колко абсурдно звучи. Дали нас щеше да ни има ако беше вярно? Все пак за да имат деца трябва да достигнат полова зрялост поне, което е много години след това.
 
От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Не е нужно за нищо да се сещаме. Просто потърси информация за детската смъртност във времената преди съвременната медицина и сега. Ще ти подскажа приблизителни цифри. От над 50% (половината бебета до 1 година умират) смъртността е спаднала до 8 на 1000 в България. Как сме оцелели? Ами просто хората са имали много деца.
 
От: От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Не е нужно за нищо да се сещаме. Просто потърси информация за детската смъртност във времената преди съвременната медицина и сега. Ще ти подскажа приблизителни цифри. От над 50% смъртността е спаднала до 8 на 1000 в България. Как сме оцелели? Ами просто хората са имали много деца.
Покажи я тази статистика с 50% смъртност, че ми стана много интересно. За кои райони и кой период става въпрос или е така при всички и по всяко време? Под съвременна медицина имаш предвид чак след появата на ваксините или и преди това?
 
От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Имам въпрос: На какво се дължат следните изменения в цифрите на глобалната детска смъртност?

1990 - 12.7 млн. деца под 5 годишна възраст умират
2013 - 6.3 млн.

1990 - 7.6 млн. деца от 1 месец - 4 годишна възраст умират
2013 - 3.7 млн.

Само това ми кажете?
 
От: От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!


Вече, на обиди го караме ок.
Явно си ти, щом от времето на оно продължителността на живота е повече от няколко месеца.
Ти наскоро да не си имал мозъчна операция - че такива глупости пишеш?

Трябва или да имаш мозъчна операция или да си малоумен да твърдиш, че след 3 месеца и вече 100 процента едва ли не е смъртността след като trail версията свършва - не знам избери си какъв си, на мен ми е все тази.
 
От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

@Unwise
Има различни статии по въпроса. Като си запален по темата ги търси с Гугъл.
Ето две:
http://www.sarahwoodbury.com/life-expectancy-in-the-middle-ages/
http://historymedren.about.com/od/medievalchildren/a/child_survival_2.htm

Но за да се разбере нещо такова трябва предварителна подготовка. В едната статия не се уточнява до каква възраст е процентът смъртност, а в другата е дадено до 5 годишна възраст. Съвременните статистики обръщат внимание на смъртността главно до една година. Като правило смъртността до една година е най-висока, затова казвам, че вероятно е била над 50%. При всички положения става въпрос за гигантски разлики в сравнение със съвремието.

Трябва или да имаш мозъчна операция или да си малоумен да твърдиш, че след 3 месеца и вече 100 процента едва ли не е смъртността след като trail версията свършва - не знам избери си какъв си, на мен ми е все тази.
Ти си тотално сбъркан човек.
 
От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Имам въпрос: На какво се дължат следните изменения в цифрите на глобалната детска смъртност?

1990 - 12.7 млн. деца под 5 годишна възраст умират
2013 - 6.3 млн.

1990 - 7.6 млн. деца от 1 месец - 4 годишна възраст умират
2013 - 3.7 млн.

Само това ми кажете?

Видимо не е и от ваксините, щом смъртността е на половина. Както казва Тест, докторчето и т.н. - то трябва да видим под 1% смъртност - а тук виждаме едва 50% редукция на смъртността. А и в тази статистика ако вкараш статистиката 90-та 2015-та, ще видиш какво се случва с продоволствието.
А мисля, че знаеш, че има ваксини и преди 1990-та.
 
От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

390bIZf.png
 
От: От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

@Unwise
Има различни статии по въпроса. Като си запален по темата ги търси с Гугъл.
Ето две:
http://www.sarahwoodbury.com/life-expectancy-in-the-middle-ages/
http://historymedren.about.com/od/medievalchildren/a/child_survival_2.htm

Но за да се разбере нещо такова трябва предварителна подготовка. В едната статия не се уточнява до каква възраст е процентът смъртност, а в другата е дадено до 5 годишна възраст. Съвременните статистики обръщат внимание на смъртността главно до една година. Като правило смъртността до една година е най-висока, затова казвам, че вероятно е била над 50%. При всички положения става въпрос за гигантски разлики в сравнение със съвремието.


Ти си тотално сбъркан човек.

Почна като фурнаджийска лопата да се въртиш.
Значи разбираме, че според статийката 1/3 смъртност до 5-годишна възраст.

Та сега се върни на титанично мозъчната диария, която писа по-рано, че след 2-3 месеца трайла свършва и си аут. Значи 2/3 минават след 5-та година - може да се върнеш и ревизираш глупостите си по-рано.
2-ро как ще разделиш хроничното гладуване в средновековието от ваксините?
Да не би щото има недоимък, това да отслабва системата?

Чакам новите ти глупости и как ще се измиваш от тях :)
 
От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Казах, че си тотално сбъркан, защото всички в темата отдавна разбраха какво съм написал. Тези, които не разбраха прочетоха линка с официална информация от NHS и на тях им стана ясно. Само твоята интерпретация е тотално различна и трябва да се замислиш дали всички сме прости, а ти си най-умния или е обратното.
 
От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Абе човек, спри да говориш глупости и да се правиш на Гугъл доктор. Имунитетът на майката защитава бебето само през първите седмици/2-3 месеца след раждането. След това спира да работи. Той е като гориво, което се изчерпва и край. Обяснил съм го като за идиоти по-назад в темата, за да може да го разбере дори един антиваксър. Направих и аналогия с trial версия на антивирусна програма, а ти пак разбрал недоразбрал се изказваш тъпо. Разбери, че говоренето на глупости по медицински теми е недопустимо, а в някои случаи може да нанесе сериозни вреди, ако някой вземе, че се върже на това, което си написал. Тъпите мнения в медицински теми са обществено опасни.

Много ме кефят такива мозъчни напъни като твоите - пишеш след 2-3 месеца край, после решаваш сам да се обориш като казваш до 5 годишнина в средновековието е 1/3 смъртност.
Сега 2-3 месеца и капут или 1/3 до 5 години?

Лопато наясно ли си, че масово са умирали хората в средновековието именно от глада?

Разбира ме, че тотално сам си обори тезата за trial на имунтата система и по никакъв начин не можеш да обориш тезата, при не нарушена имунна система няма как да заболееш - продоволствените кризи са основни за проблеми със системата и за капак са и фактор за смъртност в средновековието. Дори и днес повече деца умират от глад от колкото каквото и да е - нали има ваксини що има детска смъртност? Помисли си и после се прави на много знаещ.

Я сега потърси в нета производството на храна от 1950 до 2015.
 
От: Отворено писмо от Ивелина Каменова до министъра на Здравепоазването!

Копирай го още 10-20 пъти и може би ще ти стане ясно какво означава това, което съм казал.
 

Горе