Спорът @uphero / @bamzo

От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Той каза ли ти , че е ок с всичко ? Клиента не трябва ли да провери какво е свършено , да каже че е доволен и да се разплатите ? Ако цялата драма е за някакво съобщение за бисквитки верно сам си си виновен , че нямаш грам такт как да се държиш с хора (да не говорим с клиенти)..... да не го беше блокирал , да се разберете с 5 приказки , сигурно всичко щеше да е наред... ама ето сега коя страница още се обеснявате кой крив , кой прав....

Не го слушай тоя бе човек, да даде хронологията ако иска.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Как да му пиша като ме е блокирал бе пич.
Как чакаш някой който те е блокирал да си свърши докрай работата.
С 2 думи мошеника съм бил аз според тебе.
Ти като плащаш в магазина искаш да знаеш какво плащаш нали- а защо аз да не искам да знам или НЯМАМ ПРАВО

НЕ ПИЧ, Но ако НЕ ПЛАТЯ цялата сума за ток (например), идват и ми режат тока! Разбра ли?!
Някъде да виждаш да съм посочил твоето име като мошеник... Просто, мисля, че и двамата имате вина в случая, а ти хвърляш всичките ла*на единствено върху ЪПИ. Стига с тоЯ фарс, уж сме едно общество???
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Виж файлът 12764

pik2.JPG


bamzo

Аз мисля, че си за бан отвсякъде!!!!

Иво е супер точен пич и както казаха МЯСТОТО МУ НЕ Е ЗА ТУК!!! Помагал ми е супер много и продължава да го прави.... Кажи какъв ти е проблема на теб?
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

НЕ ПИЧ, Но ако НЕ ПЛАТЯ цялата сума за ток (например), идват и ми режат тока! Разбра ли?!
Някъде да виждаш да съм посочил твоето име като мошеник... Просто, мисля, че и двамата имате вина в случая, а ти хвърляш всичките ла*на единствено върху ЪПИ. Стига с тоЯ фарс, уж сме едно общество???
Вината е хвърлена върху мене пич,
спора е че не съм платил
никой не обръща внимание на това че има несвършена работа,блокиране в скайпа (което е равносилно на отказ от сделката) и преди блокажа обиди и реплики от типа ТИ НЯМАш ПРАВО.
Ако не ти е пуснат тока и ти пратят сметка ти ще платиш ли тока?Като пич да си го платиш,не като балък.
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Виж файлът 12764

Виж файлът 12765

bamzo

Аз мисля, че си за бан отвсякъде!!!!



Иво е супер точен пич и както казаха МЯСТОТО МУ НЕ Е ЗА ТУК!!! Помагал ми е супер много и продължава да го прави.... Кажи какъв ти е проблема на теб?


Ами да ми слагат бана,щом всички мислите така
Писал съм го малко по горе.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Нали няма да твърдиш че и моите снимки са манипулирани?

:D
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Вината е хвърлена върху мене пич,
спора е че не съм платил
никой не обръща внимание на това че има несвършена работа,блокиране в скайпа (което е равносилно на отказ от сделката) и преди блокажа обиди и реплики от типа ТИ НЯМАш ПРАВО.
Ако не ти е пуснат тока и ти пратят сметка ти ще платиш ли тока?Като пич да си го платиш,не като балък.

Ти пак си знаеш твоята песен... Въпроса е не ако ти е спрян тока, а биха ли ми спряли тока ако не съм платил цялата сметка по фактурата...??? Мисля, че не аз , а ти ставаш повече за адвокат, както се извърташ...
Същото е ѝ с всяка извършена услуга... Ако колата ти е на майстор няма да ти я дадат докато не платиш цялата сума... а после вече ако има същия "дефект", можеш да напсуваш майстора и да направиш рекламация на сервиза. Мисля, че схващаш намека! Стана късно ѝ мисля да лягам... А сериала свърши за мен. Утре нова серия - нов късмет! Лека и спокойна нощ на всички!
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Нали няма да твърдиш че и моите снимки са манипулирани?

:D


Твоите снимки не са на фактура.Фактурата която съм искал да видя преди време и която има разминаване с реалните пари платени за темата .
Така че не се меси в теми които нямат общо с тебе - както и аз не се меся по вашите теми,не спамя и не давам оценки.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Твоите снимки не са на фактура.Фактурата която съм искал да видя преди време и която има разминаване с реалните пари платени за темата .
Така че не се меси в теми които нямат общо с тебе - както и аз не се меся по вашите теми,не спамя и не давам оценки.

Имаш нужда от спешна психиатрична помощ не те знам дали го разбираш тва...
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ти пак си знаеш твоята песен... Въпроса е не ако ти е спрян тока, а биха ли ми спряли тока ако не съм платил цялата сметка по фактурата...??? Мисля, че не аз , а ти ставаш повече за адвокат, както се извърташ...
Същото е ѝ с всяка извършена услуга... Ако колата ти е на майстор няма да ти я дадат докато не платиш цялата сума... а после вече ако има същия "дефект", можеш да напсуваш майстора и да направиш рекламация на сервиза. Мисля, че схващаш намека! Стана късно ѝ мисля да лягам... А сериала свърши за мен. Утре нова серия - нов късмет! Лека и спокойна нощ на всички!

Погледни от позитивната страна на нещата.Ако има още някоя серия ще откажа цигарите.Не остава време да запаля :)


Аз не искам да псувам.искам пак да ида в този сервиз и затова ходя само в един от 13 години.
 
Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Че темата от Themeforest излиза по-скъпо - излиза. Че клиента иска винаги повече, отколкото е платил - иска. Обаче не е окей да наредиш някого в Скайп и да го блокираш, колкото и да прекалява, ЗАЩОТО сам си му позволил да ти се качи на главата.
Не веднъж съм попадал на подобни клиенти, които съм разкарвал, но по сравнително културен начин, макар вътрешно да съм искал да ги благословя на чист български до девето коляно.
В случая си мисля, че клиента е изискал повече от първоначалната договорка, uphero си е казал, че няма смисъл да се разправя за сумата, понеже не е голяма и го блокира. Клиента плаща(мега учудващо, защото лично не бих, ако ме наредят и блокират), но отрязва 40 лв., а uphero преценя, че е свършил повече работа, отколкото е трябвало и на всичко отгоре му се реже от сумата.
Както казаха по-горе, двете страни си имате вина(непрофесионално и некоректно отношение един към друг).

@bamzo, за всяка една дреболия наетия от теб човек може да надува цената, ако дреболията не влиза в първоначалната договорка(устна/писмена). Ако реши да я направи без да те кара да доплащаш, това е на добра воля.
@uphero, следващия път просто наистина надувай цената, ако усетиш, че клиента е от този тип.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Имаш нужда от спешна психиатрична помощ не те знам дали го разбираш тва...


Я си дай снимка на дипломата като си почнал да ми слагаш диагнози.
А ако нямаш си поставяй диагнози сам и на себе си.ОК.
 
От: Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Че темата от Themeforest излиза по-скъпо - излиза. Че клиента иска винаги повече, отколкото е платил - иска. Обаче не е окей да наредиш някого в Скайп и да го блокираш, колкото и да прекалява, ЗАЩОТО сам си му позволил да ти се качи на главата.
Не веднъж съм попадал на подобни клиенти, които съм разкарвал, но по сравнително културен начин, макар вътрешно да съм искал да ги благословя на чист български до девето коляно.
В случая си мисля, че клиента е изискал повече от първоначалната договорка, uphero си е казал, че няма смисъл да се разправя за сумата, понеже не е голяма и го блокира. Клиента плаща(мега учудващо, защото лично не бих, ако ме наредят и блокират), но отрязва 40 лв., а uphero преценя, че е свършил повече работа, отколкото е трябвало и на всичко отгоре му се реже от сумата.
Както казаха по-горе, двете страни си имате вина(непрофесионално и некоректно отношение един към друг).

@bamzo, за всяка една дреболия наетия от теб човек може да надува цената, ако дреболията не влиза в първоначалната договорка(устна/писмена). Ако реши да я направи без да те кара да доплащаш, това е на добра воля.
@uphero, следващия път просто наистина надувай цената, ако усетиш, че клиента е от този тип.


Абе хора вие четете ли?
Аз и цвета не съм поискал да смени,сайта е правен по неговия вкус
С какво съм прекалил че искам да видя как са похарчени едни пари дето съм ги дал ли?
че съм циганин,измекяр,и тем подобни,че нямам право да питам с това ли прекалих
 
От: Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

С какво съм прекалил че искам да видя как са похарчени едни пари дето съм ги дал ли?
че съм циганин,измекяр,и тем подобни,че нямам право да питам с това ли прекалих
Нали вече видя?
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Вие не разбрахте ли че Uphero големия бизнесмен и разбирач и неговите адвокати са винаги прави и всички други са луди и измекяри.
 
От: Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Нали вече видя?


Видях на третия ден,по вашата логика сега да чака пари след 3 месеца-когато ми е кеф или когато реша че има право.


За това какво ще кажеш?
 
От: Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Че темата от Themeforest излиза по-скъпо - излиза. Че клиента иска винаги повече, отколкото е платил - иска. Обаче не е окей да наредиш някого в Скайп и да го блокираш, колкото и да прекалява, ЗАЩОТО сам си му позволил да ти се качи на главата.
Не веднъж съм попадал на подобни клиенти, които съм разкарвал, но по сравнително културен начин, макар вътрешно да съм искал да ги благословя на чист български до девето коляно.
В случая си мисля, че клиента е изискал повече от първоначалната договорка, uphero си е казал, че няма смисъл да се разправя за сумата, понеже не е голяма и го блокира. Клиента плаща(мега учудващо, защото лично не бих, ако ме наредят и блокират), но отрязва 40 лв., а uphero преценя, че е свършил повече работа, отколкото е трябвало и на всичко отгоре му се реже от сумата.
Както казаха по-горе, двете страни си имате вина(непрофесионално и некоректно отношение един към друг).

@bamzo, за всяка една дреболия наетия от теб човек може да надува цената, ако дреболията не влиза в първоначалната договорка(устна/писмена). Ако реши да я направи без да те кара да доплащаш, това е на добра воля.
@uphero, следващия път просто наистина надувай цената, ако усетиш, че клиента е от този тип.

Сайта беше готов, уговорен и предаден, също уговорено и плащане на останалата част от сумата.
В един момент почна с тънките сметки и виждате какви глупости пише без да провери - темата излизала 50 долара..
Ем, след тия му изцепки за нещата които искаше да добавя извън уговорката му дадох реална цена вече и след това ми писна и го блокирах.

Пак да кажа - аз съм изпълнил на 100% работата си.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Твоите снимки не са на фактура.Фактурата която съм искал да видя преди време и която има разминаване с реалните пари платени за темата .
Така че не се меси в теми които нямат общо с тебе - както и аз не се меся по вашите теми,не спамя и не давам оценки.

Снимките са абсолютно еднакви, като на Tedi_84 е генерирана в момент преди плащане. От снимката на Ъпхеро (http://prikachi.com/images/734/8314734p.png), видима от скайп кореспонденцията до снимката на Теди няма никаква разлика. Фактурата, която постна колегата е платежен пейпал документ - тоест, заплатил е темата и стойността е 73.20$ с таксите (PayPal и EnvatoMarket). Цялата дандания идва от чуденето ти как тази тема от 59$ излиза 73.20$. Панелът ти е преведен, това, че е изписан някой плъгин на английски, не означава, че е недовършен, а просто плъгина няма опция за превод (наименованието му си остава на английски език).
 
От: Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Видях на третия ден,по вашата логика сега да чака пари след 3 месеца-когато ми е кеф или когато реша че има право.


За това какво ще кажеш?
Искам да ти кажа, че основните ти тези пропаднаха:

- ъпхеро е платил темата
- ъпхеро е превел панела

Това е, иначе моята логика е да му дадеш в писмен вид заданието и да изискваш документи за това какво плаща или не плаща. Все едно правиш ремонт у вас.

Ъпхеро е темерут и ти си темерут. Но той не мами.
 
От: Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Сайта беше готов, уговорен и предаден, също уговорено и плащане на останалата част от сумата.
В един момент почна с тънките сметки и виждате какви глупости пише без да провери - темата излизала 50 долара..
Ем, след тия му изцепки за нещата които искаше да добавя извън уговорката му дадох реална цена вече и след това ми писна и го блокирах.

Пак да кажа - аз съм изпълнил на 100% работата си.

Ама ти още малко и ще си кажеш всичко.
Едно уточнение- блокира ме като почнах да питам тея пари за какво са и след като трябва да ги плащам не е направено.
Пари не чакай от мене. Когато довърши нещата новия човек,ще пратя номера на превода и данните на човека на Банко за да е ясно че са отишли за каквото са предвидени-за сайта.
И защо пишеш на измекяри - уронва ти се престижа.
 

Горе