Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

От: От: Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

И за война настава време! Радвам се, че си с нас! Надявам се да успеем добре да координираме всичко и да го натиснем Тиквич, той е лабав и подава, милиционер е все пак. Ще се наложи като го съборим да организираме и нова структура, която да управлява България. тия до сега доказаха, че не могат :)

Даже и милиционер не е - по скоро един пожарникар, учил е как да държи маркуча и как да пръска с него. Цветанов пък - бивш даскал по физкултура... Абе хвани едния, блъсни втория, изхвърли третия... Всички там са сбирщайн - трофейнщайн :)

Гледайте това видео:

"Окупирай Дкевр" - дискусионно студио
 
Последно редактирано:
От: Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

Всичко е политика.
Да си припомним, когато ГЕРБ дойде на власт, как ги прискрипа тези енергоразпредилителни фирми.
Тогава трябваше да ги сплаши, тоест да наложи политическия си рекет като нова партия, а сега просто изпълнява техните предплатени обещания!
 
От: Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

Саботаж край Плевен: Взривиха фотоволтаик с гранатомет


Със снаряд от гранатомет бе взривен модул за управление на огромен фотофолтаичен парк близо до с. Победа. Експлозията, станала този понеделник рано сутринта, извадила от строя електрониката. Изтекли са тонове масло от охладителния панел на трафопоста, съобщи „Стандарт”.

Саботажът бил извършен непосредствено преди системата да бъде включена към мрежата на НЕК, коментират местните. Охраната чула гръм, но полицията била уведомена за инцидента чак 12 часа по-късно.

От плевенската дирекция на МВР потвърдиха, че разследват основна версия за взрив с РПГ. Няма информация дали са открити остатъци от боеприпаса.

======


Това е единствения начин за противодействие на Юдокомунисти, Милиционери и назначените от тях Банкери, Монополисти и прочие колониална Измет

Да си пожелалем днес в Плевен утре и в целия Задунайски Колониален Кенеф РПГ-ета да нарушават Робската Склавянска Тишина
 
От: Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

я кажете има ли европейска директива която да е свързана с това, че трябва да има избор поне между две електроразпределителни дружества ?
защото в момента сме заложници на монополисти и нямаме избор

ако може линк към офиц. източник
 
Последно редактирано:
От: Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

Защо ни трябват директиви за да живеем нормално?

Относно цените на тока и разните там ФЕЦ-ове:
Защо вместо да се вдига цената на тока не се посчат от НЕК по-нормални цени за изкупуване на енергия от частни електроцентрали? Който не му отърва да не строи.
Алтернативата явно включва гранатомет.
 
От: Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

Защо ни трябват директиви за да живеем нормално?

защото иначе не можеш да им кажеш нищо!
 
От: Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

Поздрав за всичката С.Г.А.Н. дето щъка из форума:) Песента е много на място.

[video=youtube_share;kbj3AYzHUH4]http://youtu.be/kbj3AYzHUH4[/video]
 
От: Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

Ще ни опознаят. Възможно е да се наложи да е болезнено.
 
От: Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

Електроразпределителните дружества трябва да се национализират. Такива неща като железница, ток и вода просто не трябва да бъдат частни - няма как там да няма монопол. Как да имаш две електроразпределителни дружества - ще трябва да има две инфраструктури за двете компании - мишън импосибъл... Ако ви е интересна темата за приватизацията на тези неща, гледайте документалния филм "Катастройка".
 
От: Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

ами да организираме една анти гербска кампания , точно преди изборите , тук има хиляди сайтове ако се съберат всички правят хиляди посещения и слагаш една рекламка да се гласува против тях и това..
 
От: Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

Идеята е не да се прави анти, а про. Проблема е че няма про БГ партия, а про крадене :D
 
От: Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

Как да имаш две електроразпределителни дружества - ще трябва да има две инфраструктури за двете компании - мишън импосибъл...

аз питах дали има ткава директива - ако има, трябва да настояваме да имаме право на избор.
За това как да стане - да го мисли държавата, дали ще е чрез национализация или по друг начин - ще се доуточнява.

С тези протести няма да стане нищо - нали не вярвате, че като направят няколко протеста - ще свалят цените? ако го направят, то ще е с много малко колкото да "отбият номера". Аз ако съм на тяхно място - няма да сваля цените, загуби и отлив на абонати - няма да имам :)
 
От: Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

И аз да допиша след норнат - държавно фиксиране на цените води до лоши неща.

А това което си спомя последно на ЕС май некви санкции или какво беше ще ни поставя, защото не сме си либерализирали пазара на енергийните услуги. Т.е. ще може се сменят доставчиците на ток който както си пожелае, но на каква инфструткруа ше става не знам.
 
От: Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

Няма достатъчна инфраструктура за алтернативно електропроизводство (освен личното производство за собствени нужди). Точно по тази причина (абсолютен монопол) всичко свързано с токодоставянето трябва да е в ръцете на държавата. Свободна пазарна икономика може да има само където няма монопол. Ако в един бизнес има монопол, то той трябва да е държавен.
 
От: От: Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

Саботаж край Плевен: Взривиха фотоволтаик с гранатомет


Със снаряд от гранатомет бе взривен модул за управление на огромен фотофолтаичен парк близо до с. Победа. Експлозията, станала този понеделник рано сутринта, извадила от строя електрониката. Изтекли са тонове масло от охладителния панел на трафопоста, съобщи „Стандарт”.

Саботажът бил извършен непосредствено преди системата да бъде включена към мрежата на НЕК, коментират местните. Охраната чула гръм, но полицията била уведомена за инцидента чак 12 часа по-късно.

От плевенската дирекция на МВР потвърдиха, че разследват основна версия за взрив с РПГ. Няма информация дали са открити остатъци от боеприпаса.

======


Това е единствения начин за противодействие на Юдокомунисти, Милиционери и назначените от тях Банкери, Монополисти и прочие колониална Измет

Да си пожелалем днес в Плевен утре и в целия Задунайски Колониален Кенеф РПГ-ета да нарушават Робската Склавянска Тишина

Топчето пукна, само че в нова съвременна история - РПГ.

Ей братле това е сериозна работа. Аз в казармата имах зачислено РПГ макар че бях в кашишки химически взвод, стрелял съм и знам за какво става въпрос. Взводния ми командир старши лейтенанта ме караше с тампони в ушите да стрелям, а ако нямам - задължително с отворена уста, иначе оглушаваш! Да се сдобиеш с такова оръдие на черния пазар бая пари трябва да имаш. Има два варианта: или това е знак на протест срещу увеличението на тока от тия ВЕИ-та и фотоволтаици, или конкуренцията от алчност сами ще се избият по между си. Така им се пада, нека заслужават си го алчните ненаядени задници - всички такива паркове да ги взривят!

Днес бях и на двата протеста - първия който беше по рано, и втория който беше от 19:30 h и имаше доста хора, не е вярно че протестиращите са били най много 200 човека. Не мога да кажа че бяхме много, но всеки случай не бяха 200 човека! Доста повече бяха. Естествено че така ще кажат, с една дума болшинството е съгласно с увеличението. Особено на втория протест имаше доста млади хора. Вижте какво още ни готвят тия измекяри мръсни:

През 2013 г се очаква нов енергиен ценови удар

Кошмарът с цените на тока ще продължи

С камъни да ги убиеш псетата мръсни!

Абонати започнаха сами да отчитат електромерите си за по-евтино

Мисля че това няма да е зле ако стане масова практика навсякъде.

Потребителите вече ще избират доставчика на ток

Бих избрал доставчика ми да е ..... самия АЕЦ без паразитните ЕРП-та !

БСП и "Атака" искат Борисов "на разпит" за тока

Малко му е разпита - направо съд!

Протестиращи облепиха с плакати ДКЕВР

Следващия път не с плакати да го облепят, а със шашки и C-4 :twisted:

Втори протест срещу цената на тока за ден

Не втори, а непрекъснато от тук нататък трябва да има протести! Чашата преля достатъчно! Време е да разберат че не сме овце, а хора !

"Цените скачат, властта пада" - протест срещу поскъпването на тока (галерия)

Ами време е да падне. Или те, или ние! Няма средно положение вече. Време е да се събуди българина от 22 годишния сън !
 
От: Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

250911_404683756235276_1467313097_n.jpg
 
От: Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

Няма достатъчна инфраструктура за алтернативно електропроизводство (освен личното производство за собствени нужди). Точно по тази причина (абсолютен монопол) всичко свързано с токодоставянето трябва да е в ръцете на държавата. Свободна пазарна икономика може да има само където няма монопол. Ако в един бизнес има монопол, то той трябва да е държавен.

едва ли може толкова лесно да се национализира.. :?
виж това - http://www.capital.bg/biznes/kompan...ina_gotvi_nacionalizaciia_na_petrolen_gigant/

Аржентина е на път да национализира YPF - най-голямата петролна и газова компания, изземвайки по този начин контролния пакет от сегашния му собственик - испанската група Repsol, съобщиха световните медии.

В понеделник аржентинският президент Кристина Фернандес заяви, че ще внесе законопроект, който предвижда 51% от акциите на добивната компания да станат държавна собственост. Този нейн ход е на път да създаде сериозен политически конфликт между Аржетнина и Испания, коментира Financial Times.

Реакцията на Мадрид не закъсня. Външният министър на Испания Хосе Мануел Гарсия-Маргало обяви, че страната му ще предприеме ответни мерки срещу Аржентина, които ще бъдат обявени през следващите дни.

==========================

ако беше толкова лесно.. колко неща още мже да се национализират..

и още нещо съм чувал, вие ще кажете според вас дали е вярно: "Държавата е лош собственик".
 
От: Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

Най-си проличва в условия на конкуренция къв "добър собственик" е Д-вата. А иначе Арежевнтици вече от няколко седмици са я национализирали и те по модела на Чавес
 
От: Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

Оня лилипут президента ни неска по Бунак ТВ един свестен въпрос не му зададаха. Що не го питаха нещо за тока, ами го питат що жена му не излизала с него, боли ма чепа за жена му що не излизала с него. Пфф от няколко седмици се чудя как да се отърва от тая мизерия.
 
От: Токът скача, държавата продължава да извършва геноцид над българите

Оня лилипут президента ни неска по Бунак ТВ един свестен въпрос не му зададаха. Що не го питаха нещо за тока, ами го питат що жена му не излизала с него, боли ма чепа за жена му що не излизала с него. Пфф от няколко седмици се чудя как да се отърва от тая мизерия.

И аз го гледах. Не спря да се хили като пача през цялото предаване, по средата не издържах и го разкарах. Деба и смехуркото, голяма веселба беше ....
 

Горе